Wpis z mikrobloga

Wapuje jak szalony :) Zalałem wczoraj 6mg liquidem... jak przywaliłem chmurę (30W w płuca) to mi się w głowie zakręciło :) nieprzyzwyczajony, wcześniej 6 mg jarałem w zwykłym epepierosku bdc... i nic nie było czuć a tu! Teraz wapuje zerówkę, jest pysznie; wielkie chmury i ten super smak (malina) - szczerze powiem że paląc bdc/bvc nie czułem smaku prawie wcale. Jeden minus że zeszło mi 10ml olejku, to pewnie dlatego że zerówka... w związku z tym myślę o własnym samogonie i moje pytanie jest takie:

Czy liquid to tylko gliceryna i glikol?(aromat/nikotyna) czy dodaje się coś jeszcze? Jakie wy macie patenty na własne specyfiki, jakie proporcje?!
#pytanie #epapierosy
  • 12
@kzyhu: Dziala zajebiscie :) sam jestem pod wrażeniem, w zwykłym faju jak chwilę dłużej przytrzymałem to już smakowała kapciem... A tu już nawet raz wate przyjarałem bo się liquid skończył... zalałem i jest pięknie.
moje najnowsze wyliczenia glikol butelka 500 ml+gliceryna butelka 500 ml + wysyłka =22zł
do tego aromat za 7zł + 9,60 wysyłka= 16.60zł... (wziąłem kilka i jest -20% zniżki na edymie ale policzę jeden).

22+16.60=36.6 za LITR :) Ale taniocha :)
10ml w sklepie płacę 10zł :) a domowy mam za... 0.35gr ?!
@destabilizacja: gliceryna i glikol (z Biomusu np), nikotyna (np Hangsen) i aromaty (są w edymie i e płynach na przykład). tutaj masz polską stronę z przepisami a tutaj angielską. W obu po założeniu konta możesz zrobić listę aromatów, które posiadasz a one wywal ą listę liquidów, które możesz z nich zrobić. Sporo o samogonach jest w faq
@destabilizacja: no nie da się ukryć, że jest tanio. Zanim zaczniesz mieszać, poczytaj stronę powyżej po angielsku, tam są opisane chyba wszystkie aromaty świata łącznie z dawkowaniem. Bo nawet wewnątrz jednej firmy niektórych daje się zdecydowanie więcej a innych znacznie mniej. Edym ma przeklepaną jedną formułkę wszędzie i tyle.
@destabilizacja czekałem aż zajarzysz ;)
Też chcę boxa... może po świętach sobie kupię. Na razie jadę na atomizerze Mild Wave i jakaś tam bateria iNow od Vision. U mnie na grzałce 0.5 jest ok ale wygodniej jest na 0.3 fajnie szybko startuje i fajne chmury. Ale baterie wpieprza jak małpa kit ;)
no zajarzyłem :P

@kzyhu: No ja rzuciłem tradycyjne faje i katowałem się jakimś "papieroskiem" bdc/bvc, dym był kiepski i żeby poczuć coś to musiała być dobrze naładowana bateria + nowa grzała + liquid z nikotyną ;) a w tym najczęściej palę 0 i jest zajebiście. Smak i dym super polecam... gdybym wiedział wcześniej że to taka fajna sprawa kupiłbym odrazu przy rzucaniu fajek :) a tak męczyłem się z elektrykiem... a