Wpis z mikrobloga

@zolwixx: ja "swojego" niebieskiego poderwałam na chama, chyba bardziej bezpośrednia być nie mogłam, znaliśmy się tak z widzenia na zasadzie "cześć" i czasami zamieniliśmy parę słów przez komunikatory - i pewnej pogaduszki zaproponowałam, że wpadnę na film jak rozmowa zeszła na jakiś pokrewny temat. I że 'wezmę coś do picia'. Tym czymś było wino. No trzeba być młotem albo mieć bardzo niską samoocenę (tu to drugie) by nie ogarnąć wtedy, ale
@MissCthulhu: w moim przypadku te -naście lat temu musiałabyś się pojawić z tym winem pewnie z 5-7 razy. moja z resztą też była troszkę strachliwa, ale bardziej zdeterminowana ode mnie, więc podobnie jak w Twoim przypadku również była inicjatorką pierwszego spotkania, jak i pierwszych zabaw. Teraz ja, mimo niskiej samooceny, sam zaprosiłbym na wino ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak będziesz miała długie włosy to się pochwal, proooszeeee
@zolwixx: Mam stare zdjęcie, jak nie wiedziałam kompletnie jak je pielęgnować i używałam namiętnie prostownicy, więc były poniszczone, a i tak się kręciły - ale mogę wstępnie zaspokoić Twoją ciekawość. ;) Teraz już doedukowałam się w temacie.

Tych włosów jest peeeełno. Jak byłam młoda i głupia, to płakałam nad tym po nocach, rówieśniczki docinały, dopiero potem zorientowałam się że to przez zazdrość. ;) Zaraz znajdę jeszcze takie, gdzie nie były prostowane.
M.....u - @zolwixx: Mam stare zdjęcie, jak nie wiedziałam kompletnie jak je pielęgnow...

źródło: comment_WcCUleXVJKSLuNmK2Da6U0Wo89HnBQ48.jpg

Pobierz
@MissCthulhu: ojej <3 moja to sobie musi kręcić, utrwalać, cuda wyczyniać, by coś takiego się jej utrzymało kilka godzin, po czym wszystko proste. choć proste włosy też bardzo mi się podobają, ale jednak jak troszkę się zakręcą, zafalują, to takie fajne są ʕʔ
@zolwixx: podobno jak coś przychodzi z łatwością, to się tego nie docenia - drugie zdjęcie jest zaraz po wstaniu rano z łóżka, bo jeszcze jestem na nim w swojej "piżamce" i w słuchawkach "do spania". :D Jak patrzę, co robią kobiety by mieć takie włosy, to przyznaję Ci rację.