Wpis z mikrobloga

@swiwelec: no to ni ma opcji, trzeba sobei hulajnoge kupic ( )
A tak serio to chyba rozbudowa okolicy zwlaszcza wilczyc od waszej strony ostro w palnik dala przy korkach. No i te osiedla ktore powstaly w strone jelcza, bo nie kazdy chce tym nowym mostem cisnac.
Wspolczuje bo most ktory planuja wiele nie zalatwi, skoro i tak tam dalej zwezenie bedzie.
  • Odpowiedz
@swiwelec: a jak wygląda sytuacja rano kiedy chcesz się np. dostać do centrum? I skąd dokąd sięga korek mniej więcej? Pytam bo z kumplem ostatnio rozmawiałem, a on (nie z wro) chciał tam mieszkanie kupować bo podobno nie tak zle :) gdzie ja mowilem, ze jest masakra z tego co ludzie mówio
  • Odpowiedz
@Kiere: ale skąd dokładnie? Bo wg moich statystyk (zbieranych przez ok. 12 miesięcy), z Olimpii Port na Grunwald, wyjeżdżając o dowolnej godzinie między 6:00 a 8:00, jedzie się od 6 do 8 minut.
  • Odpowiedz
@aikonek: o 6:00, 7:00 to tak bym obstawiał bo raczej ogólnie wtedy po Wrocławiu jeszcze jedzie sie stosunkowo luźno, ale np 7:45 wyjezdzasz i mówisz, że jest tak samo?
  • Odpowiedz
@Kiere: o 6:00 to lecisz na miękko w 6 minut, chyba że przed Tobą akurat jedzie 115, to wtedy 3 minuty dłużej. :D Jeździłem bardzo często o 6-tej.
  • Odpowiedz
@Kiere: tak, maksymalnie do 8 minut. Przez rok jeździłem tak, ze jeden tydzień o 6, następny 6:30, i tak aż do 8:00 z kwantem co 30 minut. Statystycznie nigdy nie jedzie się dłużej niż 8 minut. Nie ma fizycznie takiej możliwości, bo wszak po drodze praktycznie nie ma świateł (te przy klinikach są prawie zawsze zielone :))
  • Odpowiedz
@cibronka: czemu miałby być problem? Korek kończy się na skrzyżowaniu z Mydlana, na moscie już się nie stoi, wiec jak się włączasz do ruchu z Marca Polo, to jest git.
  • Odpowiedz