Wpis z mikrobloga

#seriale #gimbynieznajo #lata90 #lata80

Dobra mirki wklejam swój post jeszcze raz, bo może tym razem mi ktoś pomoże a już mnie to #!$%@?. Jak się nie dowiem to znowu zacznę słodzić herbatę.

Mirki starsze wiekiem, poszukuję pewnego serialu który leciał jakoś tak pod koniec lat 80 chyba. Pod jakimś znaleziskiem już o to pytałem więc wstawię to co wtedy napisałem:

Niestety prawie nic nie pamiętam. Leciał gdzieś tak pewnie w końcówce 80-tych początku 90-tych, angielski może australijski, jakieś dzieci. Byli jacyś podszywający się pod ludzi kosmici, jeździli takimi starymi minivanami angielskimi z przyciemnianymi oknami bo chyba bali się światła. Jakaś galaretowatość mi się jeszcze przypomina. I tyle pamiętam

Później trafiłem gdzieś na anglojęzycznym forum kogoś kto pyta o ten sam serial. Tak go opisał

I have a vague recollection of a childrens tv show from the 80s, but can't remember what its called. I seem to remember it revolving around 3 kids who (I think) found an object and were then chased by some guys in dark suits who could materialise anywhere. There was also a black car with tinted windows. I'm sorry the description isn't better, but like I said it is a vague recollection. Any help would be grateful. Cheers

Niestety nie było odpowiedzi. Męczy mnie to już od lat
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Under the Mountain


@Thenaturat78: No niestety to żaden z nich. Tak jak w tym anglojęzycznym pytaniu dosyć istotna rola była tych gości/kosmitów w garniturach, jeżdżących tymi samochodami z przyciemnianymi oknami i mieszkającymi w tym miasteczku. Z tą materializacją w różnych miejscach, tak jak pisze ten gościo, tez mogło coś być. Bardziej w mieście się to działo niż na wsi. Nawet opisy wszystkich seriali z filmweba z tamtego okresu i pochodzące
  • Odpowiedz
The Girl From Tommorow


@Thenaturat78:Też nie to. Same dzieciaki były tam zwyczajne. Kluczowa rola w tym była tych obcych/kosmitów. Charakterystyczny był ten samochód/furgonetka z przyciemnianymi szybami. Zdaje się, że bali się światła czy coś takiego. Te dzieciaki próbowały zgłębić ich tajemnice itp. Ale dzięki za chęci
  • Odpowiedz