Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #wykopaczka

TL;DR


Po pierwsze wołam sprawcę zamierzania @panjerzyduzomierzy

Po drugie co tu się wyprawiało! Paczkomat przepełniony, a miły pan z InPostu podjechał autem pod paczkomat i wydawał paczki, które nie zmieściły się w maszynie, oczywiście zostałem wcześniej powiadomiony o tym SMSem. Po krótkim przetrzepaniu auta jak na wschodniej granicy znaleźliśmy wspólnie paczkę dla mnie.

PicRel

No trafił mi się początkujący taśmen ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie mam banana, więc dla skali dam Michałka Białego

PicRel

A wizisie? Sie gra się ma. Gdyby to była melina to byśmy nie mogli otwierali paczku bulwy. #pdk
Przy rozpakowywaniu tejże paczuchy jako pierwszy ukazał się list. Oczywiście dalsze przeglądanie paczki odłożyłem na później i zająłem się czytaniem.

PicRel

Z jednej strony przykro mi, że Twoja pierwotna para dała ciała, a z drugiej strony cieszę się, że wypadło na mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam kolegę z branży, mojej przyszłej, bo dopiero w nią wkraczam. Zazdroszczę takiego doświadczenia i ciekawej historii, z chęcią porozmawiam o tym poza oczami gawiedzi, kto ma wiedzieć ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymaj się dzielnie! Co do pasty, miałem chwilę zwątpienia czy wymyślasz czy opisujesz swoje wojaże, te z loszkami oczywiście xD

Wracając do reszty paczki, mym oczom ukazał się prześwitujący napis „CIESZYN” czymś jasnym co wyglądało jak kubek. Hoho, kubek z Cieszyna do kolekcji, tylko dlaczego Cieszyn? Sprawa wyjaśniła się kiedy chciałem go wyjąć z paczuchy, a tu coś ciężko mi idzie, jest kartonowe i w ogóle okazuje się, że jest ciut większe :D W ten oto w sposób, niczym ojciec trzymający swoje nowonarodzone dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) podziwiałem piękną tubę, która okazała się zawierać pokal o zmyślnych kształtach i piwo zwane porterem. I to nie byle jakim. Jak piszą „porter o intensywnym zapachu i aromacie suszonych śliwek orad dębowej cierpkości wiórków z beczek, w których starzono Whisky”. Tego jeszcze u mnie nie grali. Całość przygotowana na 170-lecie Browaru Zamkowego Cieszyn, a mnie przypadłą butelka oznaczona numerem 6703. Piwo zostawiam na specjalną okazję. Teraz niech cieszy oko. Podziękował! #piwo

Nie uwierzycie, ale @panjerzyduzomierzy przesłał mi komputer :D z całym 1GHz na procku i 512MB RAMu :D a mowa tu o Raspberry Pi Zero. Chłopie, tyleż razy przymierzałem się do zamówienia malinki, a Tyś mnie wyręczył. Bardzo trafione, zbieżne z zainteresowaniami, cieszę się niezmiernie, nie pozostaje mi nic innego jak zdobyć przejściówkę HDMI-DVI, bo mój monitor nie obsługuje najnowszych technologii, i zacząć działać, bo kabel już mam, przesłany w komplecie z Raspberry :> Czy potrzebuję czegoś jeszcze? Pobawiłbym się w święta :D Piona! #raspberrypi

Całości dopełniły lodowe cukierki od zachodnich sąsiadów. Pycha (wiadomo, Niemiec robi dobre słodycze i czołgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w smaku przypominają mi słodycze, które kiedyś za młodych lat jadłem, ale nie pamiętam co to było :< Chwilę nostalgłem. Omnomnom. #slodycze

Dziękuję też za karton i materiał wypełniający, który hmm… pachnie specyficznie... hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za niebawem wysyłam pakę do rodziny, będzie jak znalazł :D

Mireczek spisał się na medal, polać mu! Dzięki wielkie jeszcze raz, tą paczką wygrałeś! Jeśli nie masz nic przeciwko pomęczę Cię później na PW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pijcie ze mno kompot! Znaczy się Portera!
źródło: comment_HaRtBNkgsLl8LgPP5TeVUJj6sNr0ZiMp.jpg
  • 2