Wpis z mikrobloga

@zwier: Trochę się pozmieniało od czasu Hots'a, rozgrywka jest zdecydowanie szybsza (chociażby przez 16 workerów przy bazie). Skoro mówisz że masz ochotę to chyba lepiej w LotV niż w Hots, ale i tu i tu znajdziesz graczy :]
@zwier: ez wbijesz diament, teraz są inne procenty ligowe. Polecam LotV bo to świetna gra i najlepsza część SC2, chociaż muszę przyznać że ja zawsze kupowałem dodatki w dniu premiery i nigdy nie grałem w stary dodatek kiedy był już nowy. Ale HotS był tragiczny multiplayerowo ;)
@zwier: na g2a znalazłem za 100,20 zł, niżej chyba na obecną chwilę nie znajdziesz

co do buildów i rozgrywki to myślę że z tydzień, dwa i ogarniesz podstawowe timingi i wyczujesz balans jednostek
@zwier: To trochę takie allegro dla graczy. Oni tylko pośredniczą w zakupie i sprzedaży kluczy, chociaż czasami też coś od siebie potrafią rzucić.

Co do Lotva - oczywiście wbijaj. Nowych graczy nigdy za dużo, a samą rozgrywkę ogarniesz w parę chwil. Gry są bardziej emocjonujące i lepiej się to ogląda - ogólna dynamika gry wzrosła mocno :)

A kupić najtaniej to będzie ciężko. Posprawdzaj jakieś strony typu lowcygier.pl, może akurat na
@zwier:
LotV to zupełnie inna gra, niż Hots.
W hotsie grając na przykład PvT miałeś do wyboru kilkanaście otwarć, pełne spektrum - od cheesów do full eco, Wymieniam z pamięci:
nexus first (na mapkach 4osobowych), gateway expand, gate core expand, 3 stalker pressure, 4gate, zelot stalker mc core pressure, proxy 2gate, proxy oracle, proxy stalker rush, no generalnie milion tego było.
Teraz, z racji tego że zaczynasz z 2x więcej workerami,
@zwier:
Zmierzam do tego, że w hotsie pierwsze 3-4 minuty to była najintensywniejsza część całej rozgrywki, mind game, dobieranie strategii pod mapę i styl gry przeciwnika, decyzja o scoutcie (jest różnica czy wyślesz 1 z 9 probek na scout po pylonie, a 1 z 16) itd.
A teraz?
Pierwsze trzy minuty to najnudniejszy fragment gry, gate nexus i tak aż do #!$%@?