Wpis z mikrobloga

@sooner: Zależy gdzie będziesz lepiej się czuł, ja obecnie mieszkam we Wrocławiu, ale z racji rodzinnych korzeni ciągnie mnie do Poznania. Oba miasta mają swoje plusy i minusy, ciężki wybór ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sooner: Poznań pod względem komunikacyjnym w godzinach porannych i popołudniowych to masakra, jeśli myślisz o prywatnym samochodzie i dojeździe do centrum. Choć w samym centrum polecam latem rower bądź tramwaj (najszybciej dojedziesz). Pod względem pracy najniższe bezrobocie w Polsce (tak mi się wydaje). Rozrywka, przyzwoita, pełno galerii, atrakcji, dużo innych miast wokół, które możesz odwiedzić. Tak po krótce o Poznaniu okiem słoika ;)
@sooner: Oba miasta są dobre. (Mieszkałem we Wro, teraz mieszkam w Poz). Wybierz to gdzie znajdziesz lepiej płatną pracę. Jeśli to kryterium z jakichś powodów odpada wybierz Wrocław.
@sooner Wroclaw ładniejszy, aczkolwiek czyms takim to kierowac sie mozna jak jedziesz na wypad weekendowy nie by mieszkać. No i mimo ze też ciezko czesto sie tu poruszac to Poznań jest mniej zatłoczony trochę od Wrocławia. Roboty wiecej na pewno ale cy lepsze zarobki tego to juz Ci nie powiem. Na pewno latwiej i taniej jest wynająć cos fajnego ze wzgledu na duzo bardziej rozwiniete przedmiescia niz przy Wroclawiu. Imprezy i zycie