Wpis z mikrobloga

@mulen: Za 50zł kupisz najmniejszy u-lock, którym ledwie zepniesz ramę. Każdego u-locka da się rozpieprzyć. Ale Seby zniechęci tylko fakt, że twój rower jest stary i brzydki. Pokombinuj z trzymaniem w pokoju.
@mulen: Rower w piwnicy to głupota, tam chyba najwięcej rowerów ginie. Podstawa to w miarę normalne drzwi, a nie 5 deseczek i porządna kłódka, bo taką za 80zł można otworzyć z palcem w d.... W samej piwnicy przydaje się wmurowany w ścianę albo podłogę kawał żelastwa do którego przytwierdzimy rower za pomocą porządnego łańcucha np. KRYPTONITE EVOLUTION SERIES 4 INTEGRATED CHAIN, ale ulock tej klasy też powinien dać radę, choć łańcuch
@mulen: ja mam u-lock OnGuard Pitbull za 150 zł, na taki wydatek Cie nie stać? od maja zapinam rower w przeróżnych miejscach, nikt nie ukradł więc polecam xD kawał żelastwa, już to odstrasza. za rower dałem prawie 4k, rzuca się w oczy ale jest mój i tylko moj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: te ulocki mają dobre recenzje, robią robotę, są z chin i tego się nie
@mulen: Jeszcze mieszkając w akademiku przechowywałem w taki sposób rower. Też był ban na wiercenie więc w dniu wyprowadzki zaszpachlowałem i zamalowałem po dwie dziury na kątowniki i jedną na haczyk. Takie zawieszenie to groszowa sprawa.
Sorki za jakość zdjęcia, mam nadzieję, że widać o co chodzi.
Z zabezpieczeń OnGuard robi solidną robotę, a kosztuje trochę mniej niż Kryptonite.
AdiutantMaciej - @mulen: Jeszcze mieszkając w akademiku przechowywałem w taki sposób ...

źródło: comment_5d1fnvsR6vcuxHmOZS5K4dvTrXf63s38.jpg

Pobierz