Wpis z mikrobloga

Z ciekawości, dasz radę robić zdjęcia w wyższej rozdzielczości?


@Sektro: Pracuje nad tym :) Cos konkretnego by Cie interesowalo? Ogolnie mam tez klopot bo po spieciu mikroskopu z bezlusterkowcem pojawia sie "przebarwienie", jakby swiatlo odbijalo sie w tunelu 3 okulara i trafialo na matryce przez co przy duzych powiekszeniach na srodku pojawia sie plama swiatla.
Wyjaśniłbyś dlaczego "zjadło" ścieżkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoXar: napisalem ale chetnie wyjasnie, telefon zostal zalany :) W iphone akumulator jest zamontowany "na stale" i uzytkownik nie ma mozliwosci latwego odlaczenia zasilania plyty glownej. Napiecie + woda(ciesz) = elektroliza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
naprawiasz tez komus?


@bocznica: zazwyczaj komus, a tu przedstawiam efekt napraw zlecen itd. nie sa to moje prywatne urzadzenia, nie kupuje nic po olx z mysla naprawy, nie cubulacze ;)

Z czym masz problem w tym 5s ?
@RolnikSamWdolinie: Używa tagu iPhone i Apple, mnie szczerze mówiąc nic nie obchodzi to czy sobie przylutuje małego czy odbytnice. Jak kogoś to pasjonuje to super, tylko czemu woła tagi ogólne dla ludzi nie zainteresowanych tematem to nie wiem. Do tego, jest to któraś z rzędu jego wrzuta, że coś sobie przylutował. Słowem masakra.
@Pan_Slon sluchaj, a dnia na dzien 5s przestal widziec siec gsm. Tak po prostu. Do tego momentu dzialal bez problemow. Jest po gwarancji, byl w jakims ispocie ale powiedzieli ze po gwarancji i oni nie zrobia. A chcialbym naprawic. Zrobisz?
@bocznica: w tych modelach czesto jest problem z ukladem baseband, obecnie reball ukladu srednio sie oplaca, to przyjemnosc wyceniania na ok 400zl a przy tym istnieje ryzyko uszkodzenia PCB. Uklad jest klejony zywica termoutwardzana. Oczywiscie jest pewna szansa, ze to cos innego ale musialbys dostarczyc mi urzadzenie na kilka dni, zebym to mogl zweryfikowac.