Wpis z mikrobloga

@MaupoIina: @machowa: Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy kupują i trzymają pająki, węze, jaszczurki jeszcze spoko, ale jeszcze szczury, chociaz i tutaj jakoś mógłbym to znieść. Ale pająk albo wąż?
Jak możecie to wytłumaczcie mi dlaczego :D
  • Odpowiedz
@resorak: Jeśli znalazłbym w swoim mieszkaniu takiego stwora, naprawdopodobniej #!$%@?ąłbym na zawał na sam widok. Jeśli obyło by się bez zawału, to pewnie uciekłbym przez balkon (2 piertro here) i nigdy tam nie wrócił.
Uciekł na Alaskę i założył nowe życie.
  • Odpowiedz
@07zglosSie: dla mnie to są po prostu bardzo ciekawe zwierzęta i smutne jest to, że zbierają tyle hejtu, bo na to nie zasługują. Są bardzo pożyteczne! Lubię je obserwować, czytać o nich, zdobywać wiedzę. To mnie bardzo relaksuje. Może i pająki nie są pupilami, z którymi się pobawisz albo pomiziasz, ale podobnie jest na przykład z rybkami, a jakoś nikogo chyba nie oburza to, że ktoś ma w domu akwarium
  • Odpowiedz
@07zglosSie: to nie mój, zdjęcie jest z neta! Ja mam w planie kupno ptasznika, ale muszę się jeszcze dogadać w tej kwestii z niebieskim. A gatunek, który wybrałam nie jest mocno jadowity, więc nie boję się ukąszeń. Zresztą wcale nie tak łatwo o to (przy tym gatunku) ;)
@tonawiarywkilkarzeczy: nie mój, ale na to wygląda! :)
  • Odpowiedz