Wpis z mikrobloga

@Morigan: to zależy czego potrzebujesz. Z pewnością nie Diesel, bo Diesel nie jest w żadnym stopniu opłacalny. Polecałbym Ci albo Focusa mk2, albo Fiata Bravo 2 z początku produkcji 2007-08.
  • Odpowiedz
@Morigan: w takim razie, pomysł z Seicento nie jest głupi, bo spali Ci około 6L LPG\100km a zapłacisz grosze za ubezpieczenie, które w 2017 ma iść jeszcze do góry. Jeszcze Ci w cholerę kasy zostanie z tego budżetu na auto na serwis.
  • Odpowiedz
@Morigan: Grande Punto 1.2 - 65KM, lub 1.4 - 77KM + LPG. Silniki bezobsługowe z linii Fire. Części bajecznie tanie, miałaś Fiata to pewnie wiesz, a przy tym samochody na prawdę solidne. Grande do 15000zł dorwiesz od pierwszego własciciela z krajowego salonu za dobre pieniądze.
  • Odpowiedz
@Morigan: Ja bym polecił Polo III generacji po lifcie w hatchbacku. Miałem okazje jeździć tym z silnikiem 1.0 i 1.4 jak dobrze pamiętam. Bardzo fajnie to jeździło, mało paliło, było wytrzymałe i dla kobiety wydaje mi się, że jak znalazł. Serwis też za grosze.

Ewentualnie Peugeot 206. Kolega ma to w gazie, tłucze tym z 40 tysięcy rocznie, pali 7 litrów gazu (aż nie wierzyłem, póki sam nie pojeździlem). Nie
  • Odpowiedz