Wpis z mikrobloga

@acidd: Dziękuje, bardzo mi miło, ale zawsze jest coś do poprawy. Tutaj przeważnie mogę przeczytać konstruktywną krytykę bo nikt się nie boi, że wejdę pod jego filmik i mu coś napiszę :) Ostatnio mikri pomogły mi z dzwiękiem w filmikach bo był jak nagrywany w toalecie, a ja tego nie słyszałem :P Cały czas uczę się lepszego montażu i bardziej dynamicznych ujęć, dodatkowo wiem, że powinienem trochę popracować nad dynamiką wypowiedzi.
@JestemGraczem: Wiesz co myślałem kiedyś o tym, żeby przyklejać numerki na górę cartidga i mieć listę tak jak mówisz papierową w kartonie. Muszę do tego wrócić, dzięki za przypomnienie. Sama lista nie jest aż tak potrzebna bo mniej więcej pamiętam jakie mam gry, w którym kartonie (jeśli kartonów jest więcej dedykowanych danej konsoli). Gorzej właśnie z samym wyszukiwaniem w środku, które miejsce w rzędzie zajmują. Pozdrawiam!
@Szpaqowsky: Master system również uwielbiam :) Game Gear wciąż leży u mnie do naprawy 5 sztuk, wszędzie problem z dzwiękiem albo ekranem. Strasznie szkoda, że nie ma Game Gear convertera na master system :) Gra się świetnie, ale bez dzwięku to nie to samo...
@Losowany: Dziękuje. Co jakiś czas organizowane są retro konwenty w całej Polsce gdzie jak się uprzesz to możesz ograć cały tytuł :) Sam próbuje zorganizować coś bardziej kameralnego w swojej mieścinie.
@DarkAlchemy: Jasne, znam takie protektory jak plastikowe pudełka, PCV czy Shark protector. Jednak jakbym chciał każdą grę w to włożyć... Wolę kasę wydać na nową grę. Chcę kupić parę na jakieś droższe tytuły. Dzięki za komentarz!