Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, jak myślicie, ile może kosztować koszulka szyta w Polsce, zaprojektowana przez znanego polskiego projektanta mody? Zakładając, że zazwyczaj t-shirty prosto z Chin, szyte przez Zhanga w pseudo-polskich sieciówkach (np. diverse) kosztują 50-60zł?
Patrząc na to, że chińskie pluszaki średniej wielkości kosztują od 30zł, to ile może kosztować pluszak szyty u nas w kraju?
Nie wolicie tego, od chińszczyzny? Lokalny patriotyzm, wspieranie polskiej gospodarki i małych przedsiębiorstw?


#gonciarz #modameska #modadamska #boldupy
Pobierz hatterka - Powiedzcie mi, jak myślicie, ile może kosztować koszulka szyta w Polsce, z...
źródło: comment_gj82Yba1BDgeX5vqxm7dRi79woQzHeDR.jpg
  • 26
Naprawdę bawi mnie ta nagonka na Gonciarza teraz, bez zastanowienia się i dowiedzenia dokładnie o co chodzi z produktem. Polskie mało znane marki, tak samo szyte w kraju i wspierające nasz rynek mają koszulki w tej samej cenie. No ale Mirki piecze dupeczka, bo ktoś zarabia kasę na czymś. Nie jest to masówka więc kosztuje, bo jest robione U NAS. Nie wiedzą czemu tyle, bo porównują to do chińszczyzny. No w h&m