Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, jak myślicie, ile może kosztować koszulka szyta w Polsce, zaprojektowana przez znanego polskiego projektanta mody? Zakładając, że zazwyczaj t-shirty prosto z Chin, szyte przez Zhanga w pseudo-polskich sieciówkach (np. diverse) kosztują 50-60zł?
Patrząc na to, że chińskie pluszaki średniej wielkości kosztują od 30zł, to ile może kosztować pluszak szyty u nas w kraju?
Nie wolicie tego, od chińszczyzny? Lokalny patriotyzm, wspieranie polskiej gospodarki i małych przedsiębiorstw?


#gonciarz #modameska #modadamska #boldupy
hatterka - Powiedzcie mi, jak myślicie, ile może kosztować koszulka szyta w Polsce, z...

źródło: comment_gj82Yba1BDgeX5vqxm7dRi79woQzHeDR.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@hatterka: Cena finalna a koszt produkcji to kompletnie dwie różne rzeczy. Nie wiem jak gonciarz ale duża firma odzieżowa biere tego tyle że jedna koszulka to pewnie z 1-5zł kosztuje jeżeli chodzi o produkcję. Jeżeli chodzi o bul dupy mireczków to on będzie zawsze, bo w polsce nie można odnieść sukcesu bo jesteś złodziejem.
  • Odpowiedz
@hatterka: ten pierożek nawet spoko ale te zeszyty xd

@Ashveso i co masz z tym problem? Mkze pójdź do szkoły i zacznij się śmiać z dzieci - hahahah jaki zeszyt maaaatko, zmień zeszyt dziecko!!! Bo ja Pan wielki wiem co jest dla Ciebie dobre!!!

@hatterka popieram,przedsiębiorczość to dobre gdy wykopki mówią o polityce,w praktyce to mentalnie wychodzi z nich to samo co z polityków - zazdrość,że ktoś sobie radzi. Oni teoryzuja
  • Odpowiedz
A co do hm i Zara itp,ciekawe,że nikt nigdy nie robi wpisów,jak to owe marki okradaja z własności intelektualnej mniejsze marki,które mają drogie ciuchy i tp one tworzą trend,a taka zaraz bierze sobie ich styl,robi po swojemu i sprzedaj taniej. Wtedy spoko,nieważne, że robią też to za pół darmo w Chinach i marża ogromna, dla wykopu to ok xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Catttana ale przecież nikt nie karze kupować ci,a za to jak kupujesz podróbke ich ciuchów w sieciowce to znaczy,że po prostu wspierają rynek wtórnej kradzieży intelektualnej,gdy dobrze wiesz,że za fasoniem i pomysłem stoi ktoś inny,a inna matka kradnie po prostu ich design.
  • Odpowiedz
@vasil Po pierwsze, kto powiedział, że kupuję podróby. Po drugie, jak można podrobić biały, zwykły podkoszulek? Po trzecie nadal uważam, że bez względu na markę 800 zł za kawałek bawełny to zbyt wysoka cena (nawet jeśli widnieje tam jakiś rysunek, czy napis).
  • Odpowiedz
@Catttana to tak samo jak iPhone,to też przeplacanie,wiesz też że samochód jest kilkukrotnie tańszy? Hmm.. Tak samo produkcja leku, często zrobienie leku to kilka złotych
Czemu tego nie kwestionujesz?
  • Odpowiedz