Wpis z mikrobloga

Kochane mirki i mirabelki!
Wprowadziliśmy niedawno nowy produkt - coś w sam raz dla #chilihead - masło orzechowe z dodatkiem chili #nutura,
ale nie z jakimś tam zwykłym proszkowanym chili tylko megadiabolomexicanoostrym!
No dobra może trochę przesadzamy z tą pikantnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak więc... #rozdajo !
Zasady zabawy identyczne jak ostatnimi czasy:
Jutro o 18 wylosujemy szczęśliwego wykopowicza!
Aby wziąć udział wystarczy tylko zaplusować ten wpis.
Zielonki klasycznie mogą obejść się (ostrym) smakiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodatkowo dla wszystkich wykopków ceniących sobie #cebuladeals, mamy kod rabatowy na 20% do sklepu www.nutura.pl ważny do niedzieli do 23:59:59!

KOD RABATOWY: WYKOP20

Niech orzechy będą z Wami!
Pobierz nutura - Kochane mirki i mirabelki!
Wprowadziliśmy niedawno nowy produkt - coś w sam...
źródło: comment_MjW6e30tw8mV9WaCJyND0ZcWOtOu3XU3.jpg
  • 41
@Masterfcb: ok kosztuje produkcje, mały nakład finansowy, natomiast jest to dla nich reklama. Bo przecież chcą sie rozreklamować? A tak dostanie jeden drugi kolejny etc napisze opinie i jesli produkt jest dobry to na jej podstawie przybędą klienci. Przynajmniej w dobrym geście jest napisanie opinii o produkcie reklamowym tak by reszta wiedziała co i jak. Nie tak to działa?
@nutura: Generalnie mam zawsze 1 problem z zamawianiem ze sklepów tego typu - cena wysyłki.
Załóżmy że chcę kupić sobie takie masło, to płacę te 16zł + 10zł za najtańszą formę przesyłki. 26zł za 0,5kg masła orzechowego? I don't think so.
Nie macie żadnych innych produktów, to nie mogę sobie nawet połączyć żeby koszty przesyłki były małym procentem ceny.
I załóżmy że macie nawet pyszny produkt, który nawet w takiej cenie
@Mysciak: @Triak: @sievca: @supersonicmikeoftheskies: może kiedyś rozważymy taką konkurencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prawdziwy_Polak: zdajemy sobie sprawę, niestety nie da się tego obejść, dlatego staramy się dotrzeć do jak największej ilości sklepów ze zdrową żywnością w Polsce, na stronie jest mapka gdzie można już nas znaleźć. Powoli będziemy starali się też poszerzać ofertę o inne produkty, żeby było w czym wybierać :)
@nutura: a może jakiś rabacik ( ͡ ͜ʖ ͡)
kiedyś aktywowałem ten wykop20 ale miałem jakieś komplikacje przy zapłacie i nie miałem możliwości ponownej zapłaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)