Wpis z mikrobloga

@Greczyn364: nie no sory, ale to trochę lecenie w #!$%@?. Po co nazywać żelki ultra kwaśne skoro nie są ultra kwaśne. Szanujmy się! Jeśli coś nazywamy ULTRA to oznacza, że jest to produkt bezkompromisowy, przeznaczony tylko dla hardcorowych klientów. Jak mnie to #!$%@? kiedy kupuję żelki ULTRA kwaśne to mam nadzieję, że mi permanentnie wykrzywi mordę i do końca życia będę z szacunkiem wyrażał się na ich temat. Będę się ich
@Szpaqowsky: spokojnie chłopie, piątek jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) nasze "ultra" to był mirko eksperyment, miały o wiele więcej kwasku niż zwykłe żelki, ale ta kwasowość z kilku względów nie była odczuwalna. Efekt wyszedł nie taki jak chcieliśmy. Te żelki nie będą sprzedawane jako ultra o ile w ogóle będą.
@Szpaqowsky: xD nigdy nie było to moim zamiarem, firmy Gusto również ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyszło, jak wyszło. Na świeżo kwachy były niezłe, ale czas to jeden z czynników, które zadziałały na niekorzyść. Następne wersje planujemy na styczeń, tym razem zrobimy więcej, lepszych prób wewnętrznych.
@ecco: hejt bierze się z tego, że zbyt wiele razy zostałem oszukany przez producentów żelków.
Dodam jeszcze, że mam nadzieję, że uda wam się stworzyć ultra kwaśne żelki. Wtedy możecie liczyć na mój porfel i reklamę wśród znajomych :)