Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@madegg: Moim zdaniem decki OTK, to masakra tej gry, zwłaszcza jak nie ma się jak przed nimi bronić - przy Warrior OTK przynajmniej można było mieć prowokację na stole, a tu możesz wszystko kontrolować, ale jak mu zestaw podejdzie to koniec. Przez to popularne się stają te wszystkie facedecki, żeby ubić przed 10 turą.
@dontonek: no widzisz, bo nie rozumiesz na czym polega meta w grach karcianych. W mecie powinno być combo/control/face aggro/midrange. Istnienie jakiegoś decku to po prostu odpowiedź na metagame. Takie combo będzie miało pewnie około 75% winrate z kakzuslockiem/dragon priestem i 10% winrate z pirate warriorem. Dzięki temu jeśli kakzuslock, albo dragon priest miałyby przejąć metę to po prostu więcej ludzi zacznie grać kontrą AvianaKun, jeśli znowu za dużo będzie combo to
@DubKidz: Rozumiem czym jest meta w grach karcianych, tak samo można by zrobić karty kamień-nożyce-papier i też by się po równo mniej więcej decki rozłożyły, ale pytanie czy chcemy takiej gry? Ja rozumiem OTK'a, ale OTK przed którym nie ma żadnej obrony oprócz szybkiego zabicia mi się osobiście nie podoba i wolałbym grę bez niej, taką mam po prostu opinię.
@dontonek: Przede wszystkim to koleś miał jakiegoś dream handa: Kun, Aviana, Maly, Alex, 2x moonfire, swipe xD powiedzmy bez moon fire też działa czyli kombo 6 kartowe. No i nie można mieć armora.