Wpis z mikrobloga

Dzięki @SmutnoOki za fajowską paczkę i odręcznie pisany list!
Jeszcze raz sorry, że tak zamuliłem z jej otwarciem, ale ostatnio dużo pracuję, a nie chciałem otwierać i nie opisać od razu.
Sam swoją paczkę wysyłam dopiero jutro, bo pomimo, że pocztę mam praktycznie pod nosem, to mega mi do niej nie po drodze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do zawartości - wypełniacz podbił moje serce!
Następnie górę wzięło moje korpo wypaczenie (gdzie im więcej % realizacji celu - tym lepiej). Zajob na punkcie % skłonił mnie do wypróbowania trunków w pierwszej kolejności. Smak ice'ówki przypomniał mi czasy studenckie. Dzięki za to! Czarny bez równie sympatyczny. Na takie luksusy na studiach nie było mnie stać - głównie cytrynówka i od czasu do czasu ice'óweczka.
Piwerko również wspaniałe i z przyjemnością je teraz sączę, zagryzając żelkiem ((oo)) Perła bliska jest mojemu sercu, bo narzeczona z Chełma (okolice Lublina), a po drugie lubię Braci Figo Fagot.
Koszulka "do bicia" narzeczonej wielka klasa. Nie ubrałem jej jednak na foto, bo jestem suchoklatesem i nie chcę Was na wypoku straszyć, więc sama morda z dowodem uznania, czyli uśmiechem, jest.

Dzięki @Wykopoczta za akcję. To moja pierwsza paczka i jestem zdziwiony jak bardzo się tym cieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopoczta #pokazmorde
źródło: comment_cX5U50XfIrb3XRqTqhmuWWtcE8rzV9gl.jpg
  • 2