Wpis z mikrobloga

@nuj-ip: Elo! chciałbym Ci bardzo bardzo bardzo serdecznie podziękować za mega paczke! i list :) na prawdę miło przeczytać coś od drugiej osoby a jak jest napisane piórem i podobnym charakterem pisma do Twojego to już w ogóle b---a!

Każdy element paczki jest fantastyczny - Pierrot były moimi najulubieńszymi cukierkami na choince, a do tego moja #rozowypasek jak tylko spróbowała to wciągneła połowe, znam ogromnego wielbiciela chałwy także na pewno sie nie zmarnuje, no co najważniejsze i wczoraj na wieczór, skroiłem kawałek twardej czekoladki z Maroko ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czill był na prawdę wspaniały () za to holenderską zostawię na specjalną okazję :)

Do tego wszystkiego power bank i światełko razem tworzą fantastyczne combo do oświetlania pokoi w schroniskach które wyłączają prund o 22 :D i w wszelakich namiotach w których jeszcze pewnnie nie raz zdarzy mi się spać :) i na sam koniec brelok zawsze spoko. Reasumując jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za paczke od serca, zdecydowanie mnie urzekła (w szczególności czekoladki () )

#wykopoczta
Delirium - @nuj-ip: Elo! chciałbym Ci bardzo bardzo bardzo serdecznie podziękować za ...

źródło: comment_iRf3KZiNitzpCDfjtkVKM8use4ytXiWW.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Delirium: bałem się, że sie nie spodobało, ale super że pasuje :D. Holenderska czekoladka ( ͡° ͜ʖ ͡°) robi robotę ;) Co do pióra to wreszcie miałem okazje wykorzystać, prezent z obrony inż. Zwykle tylko się nim podpisywałem.
  • Odpowiedz