Wpis z mikrobloga

UWAGA!
EPAPIEROSY SZKODZĄ BARDZIEJ NIŻ ZWYKŁE PAPIEROSY

#polska #epapierosy #palacze #nikotyna #narkotyk #uzaleznienie #tyton

Lekarze, Badacze, Chemicy ostrzegają!
Jeśli mieszkasz w Mieście jesteś najbardziej narażony na śmieć. Winą są tu epapierosy.
E-Papierosy z połączeniu ze spalinami samochodowymi powodują mutacje genetyczne, wdychanie powietrza w którym są spaliny samochodowe ,wraz z epapierosami wywołują mutacje genetyczne takie jak: choroby skórne, pomniejszenie narządów rozrodczych (mężczyźni) , pomniejszenie piersi, wahania wzrostu. Są też inne substancje zawarte w olejkach e-papierosa ,które są bardziej groźniejsze niż zwykłe papierosy powodują między innymi nudności, wymioty, zawroty głowy, skurcze i osłabienie mięśni. Po przedawkowaniu obserwuje się nudności, wymioty, zwiększenie częstotliwości rytmu serca, podwyższenie ciśnienia tętniczego, zaburzenia oddychania, arytmie serca, utrata głosu, poparzenia przełyku. Substancjami takimi jest np. glikol propylenowy. Glikol stwarza zagrożenie przy wysokich temperaturach lub w przypadku wypicia dużej dawki.
Glikol propylenowy działa narkotycznie, a ponadto może powodować uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, rdzenia kręgowego, nerek i wątroby.Pary glikolu działają drażniąco na drogi oddechowe, oczy i skore.Przy zatruciu doustnym występują objawy w postaci bólu głowy, zawrotów, nudności, senności. W ciężkich przypadkach może wystąpić utrata świadomości ,aż do śpiączki, która może wywołać uszkodzenie mózgu.Inne objawy mogące wystąpić po zatruciu glikolem to niewydolność układu oddechowego, białkomocz a także ciężkie uszkodzenie nerek.
  • 10
potwiuerdzam, wapuję dwa miesiące,
zaczeło się niewinie - dostałem bordo
potem zaczęli mi się podobać chłopcy
po tym jak ze stefanem przyłapała mnie żona, odeszła
ciągle muszę vapować, palce rąk same układają sie w VapeNation
jak nie wapuję 2 minuty czuję że umieram, najgorzje jest że musze wapować przez sen
najbardziej lubię wapować przy ruże wydechowej samochodów, a dizle to czyste szaleństwo
lubię też wkraplać do oka liqłid
lekarz stwierdził 4 rodzaje
Pobierz syn_admina - potwiuerdzam, wapuję dwa miesiące, 
zaczeło się niewinie - dostałem bor...
źródło: comment_wae4DK2Rgxp6ozWs4M4gHjKbXQWHAxfJ.jpg