Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bieganie #biegajzwykopem #mirkokoksy
Biegam już tak ze 3 miesiące, polubiłem to i efekty są widoczne... ale jest wstydliwa sprawa. Poci mi się dupa. Ale tak konkretnie, czuję jak litr wody mi się tam przelewa między pośladkami, prawie słychać chlupotanie, a to nie tak, że jestem grubasem - szczupły nie jestem, ale do tych wiecznie przepoconych, czerwonych na twarzy kolesi z man-boobs to mi daleko... czy ubiorę spodnie do biegania, czy zwykłe; z bawełny... czy ubiorę luźne bokserki, czy obcisłe... zawsze jest ślad na rowie, taka mokra linia. Tzn. ja jestem mokry cały, cały w pocie i to jest spoko, ale ten element się strasznie rzuca w oczy... myślałem nawet żeby sobie do tych obcisłych bokserek wsadzić kawałek ręcznika jako pieluchę, ale to na pewno strasznie niewygodnie. Jak biegałem po parku to się chowałem w krzaki i wycierałem tyłek ręcznikiem który ze sobą wziąłem, bo to nie chodzi tylko o to, że wstyd tak wyprzedzić kogokolwiek, ale i komfort tragiczny. Jeżeli mnie to spotyka, to na pewno też wielu innych... jak sobie z tym radzicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij pić herbatę z pokrzywy, wypłukuję nadmiar wody z organizmu (jest moczopędna - nadmiar wody i toksyn wydalasz z moczem, a nie z potem ). Zredukujesz w ten sposób pocenie. Poza tym ma dużo minerałów i byłaby dobrym napojem po wysiłku w celu uzupełnienia elektrolitów.
Ja lubię tą z Biedronki, z dodatkiem trawy cytrynowej.
czy zwykłe; z bawełny


@AnonimoweMirkoWyznania: Z bawełny? Do biegania? To nic dziwnego, że pot jest widoczny i przeszkadza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale ten element się strasznie rzuca w oczy


@AnonimoweMirkoWyznania: Komu? Bo podejrzewam, że masz podobny problem co kiedyś tutaj jeden pan od "pedalskich" legginsów - bezsensowne przejmowanie się opinią otoczenia. I to szczególnie podczas biegu. Ludzie raczej mają zakodowane w głowie, że ruch oznacza
@AnonimoweMirkoWyznania: olej to ziom. Kup sobie jakies krotkie gatki z decathlonu, bielizna do biegania, czy jakas tam termo i tyle. Nie jestes tak atrakcyjny zeby ci ludzie na dupe patrzyli. Poza tym to naturalne wiec nie kombinuj z zadnymi wynalazkami, zadnych wkladek, pampersow picia buk wie czego.
Chlopie przyjdzie lato bedzie goraco i co bedzie ci wstyd ze pod pachami masz plamy i czolo czerwone?
Nie sie wstydza te leniwe ...