Wpis z mikrobloga

Dzieje się Mirosławy!

Naprawiamy pokazywanie treści w mniej aktywnych tagach. Obecnie pokazujemy wpisy i znaleziska do trzech miesięcy wstecz, ale czas ten będzie stopniowo wydłużany. W przeciągu kilku dni zauważycie więc sporą poprawę w tym temacie.

Zmiany najlepiej zauważyć na przykład w tagu http://www.wykop.pl/tag/zapomnianyalbum/ (przy okazji - świetny tag!) - jeszcze wczoraj tag był pusty, a dziś wyświetla już wpisy z ostatnich trzech miesięcy. To oczywiście nie jest jeszcze ostateczny efekt, ale przynajmniej już teraz możecie zauważyć pierwsze wprowadzone zmiany. Trzymajcie kciuki, a my wracamy walczyć dalej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#wykop #maciejratujewykop #dsratujewykop #naprawtagi
a__s - Dzieje się Mirosławy!

Naprawiamy pokazywanie treści w mniej aktywnych tagac...

źródło: comment_ZriPAXFZNmTBZV9GyNG7P37lRWvMrym4.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I po drodze chyba też podsumowanie roku - no chyba, że nie chcecie. To nie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@a__s: ? a to w tamtym roku nie było ? xd co roku robicie nowe podsumowanie roku ? xd
  • Odpowiedz
a to w tamtym roku nie było? co roku robicie nowe podsumowanie roku


@Jurigag: A wolałbyś żebyśmy co roku pokazywali podsumowanie z 2010 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a__s: Szczerze mówiąc nie wiem z czym macie tak wielki problem odnośnie naprawienia tych tagów, że to tak długo trwa.
Podsunę wam myśl, która jeszcze bardziej poprawi korzystanie z tagów. Proponuje w menu archiwum po prawej stronie dodać w nawiasach liczbę wpisów i znalezisk występujących w danym miesiącu - dla mniej popularnych tagów będzie to o tyle dobre, że nie będzie trzeba błądzić po omacku. To oczywiście rozwiązanie przejściowe, do póki nie przywrócicie płynnego przeglądania całego okresu :-)

Na obrazku umieściłem propozycję oznaczeń.
moooka - @a__s: Szczerze mówiąc nie wiem z czym macie tak wielki problem odnośnie nap...

źródło: comment_lkN7kjybGv1pD1ca6Uyp2F2japJ2BtMj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@a__s: przecież od strony logiki działa tak samo, za wiele do zmieniania nie da, chyba że dodacie w ilu ankietach zagłosowałem i w sumie tyle, jedynie jakiś wygląd nowy zrobić ale tym zajmuje się typ od frontendu a nie backendu i tyle

@moooka: czemu po prostu nie dodać lazy loadingu dla każdego tagu i tyle ? XD mi się nie chce klikać jakieś z-----e archiwum
  • Odpowiedz
@Jurigag: No właśnie chyba wykop ma z tym jakiś problem, nie na darmo popsuli tagi :)

Też jestem za płynnym doczytywaniem, ale nawet wtedy takie rozwiązanie jak podałem ma swoje plusy, bo można szybko przeskoczyć do jakiegoś miesiąca. Napisałem wyraźnie, że widzę to jako rozwiązanie tymczasowe, które w sumie mogłoby zostać na stałe, bo są zalety... :-)
  • Odpowiedz
@a__s: wszystko powinno być widoczne, jak nie to zróbcie chociaż archiwizację starych treści jak reddit (brak możliwości plusowania/minusowania, dodawania komentarzy ale treść jest dalej widoczna)
  • Odpowiedz
@a__s: ale nadal jak zjadę na dół strony to podpowiada:

Zobacz starsze treści w archiwum z listopada 2016 lub wybierz inny miesiąc z menu po prawej stronie.

No i klikam listopada 2016 i znowu nie widzę nic i idę miesiąc po miesiącu... Kto to w ogóle projektował, że to weszło na produkcję?
  • Odpowiedz