Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kogo czesciej zdradzaja mezczyzni? Ladne czy przecietne kobiety? Nie jestem wykopowa pieknoscia, jestem calkiem przecietna. Obawiam się ze ze wzgledu na moja przecitna twarz moj przyszly partner/maz mnie zdradzi bo znajdzie ladniejsza. Na ile moje obawy moga się spelnic? Mysze przygotowac sie na taka ewentualnosc. Najlepiej gdyby odpowiedzieli sami mezczyzni (#niebieskiepaski).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
OP: @VanGogh: a jak sie znudzi?
@crixos: dla kobiet wyglad nie jest az tak istony jak dla mezczyzn. Kobiety zdradzaja jedynie jak widza ze mezczyzna nie jest juz nimi zainteresowany. Mezczyzni maja wiecej "powodow" do zdrady.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

OP: @Asterling: ale nie tylko z tego powodu. Zdradzaja bo zobacza ladniejsza i chetna, zdardzaja bo tak, zdradzaja bo mieli fantazje na seks z azjatka itd. Tych powodów jest masa a u kobiet tylko jeden.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

OP: @Asterling: w polsce murzynow az nadmiar wiec maja z kim zdradzac. Moje pytanie nie jest bezpodstawne. Ilu facetow oglada sie za innymi kobietami? Kazdy i to codziennie. Ile kobiet oglada się za mezczyznami? Bardzo zadko. Malo ktora zawiesi oko na obcym facecie. I to juz jest powod do zdrady dla faceta.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling