Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kogo czesciej zdradzaja mezczyzni? Ladne czy przecietne kobiety? Nie jestem wykopowa pieknoscia, jestem calkiem przecietna. Obawiam się ze ze wzgledu na moja przecitna twarz moj przyszly partner/maz mnie zdradzi bo znajdzie ladniejsza. Na ile moje obawy moga się spelnic? Mysze przygotowac sie na taka ewentualnosc. Najlepiej gdyby odpowiedzieli sami mezczyzni (#niebieskiepaski).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: bait bait baaaaaaaaaait
ale ok, zlapie. Ile masz zdradzajacych kolezanek ze z cala pewnoscia mozesz stwierdzic ze jest TYLKO JEDEN powod dlaczego kobiety zdradzaja?
To ze faceci sie odwracaja czesciej za kobietami to nic nie znaczy. Za sportowymi samochodami tez sie odwracaja, a potem wsiadaja do swojego clio z 1996 roku i sa szczesliwi ze jezdzi. Ta przenosnia wbrew pozorom ma sens.
**main_mix**: Przecież to, że mężczyźni w większym stopniu mogą zwracać uwagę na wygląd wcale nie oznacza, że właśnie z tego powodu muszą częściej zdradzać swoje partnerki. To zbyt dalece idąca generalizacja, wręcz stereotyp. Jeśli miałbym się odnieść do meritum pytania, to osobiście wolę być z kimś nie ponadprzeciętnej urody, może dlatego, że cenię sobie naturalność i normalność, a może trochę z uwagi na kwestię temperamentu. Co nie zmienia faktu, że nigdy bym
@AnonimoweMirkoWyznania: no cóż. Skoro aż tak kategoryzujesz, to ja odpowiem zgodnie z Twoim prymitywnym tokiem myślenia:
-facet zdradza bo kobieta go zaniedbuje (a zaniedbuje bo kobiety są ewolucyjną pomyłką - albo jest za dobrze i chce spróbować z łobuzem, z którym będą problemy, albo facet stracił w jej oczach bo ustępuje jej z dupy wymaganiom i jest dla niej #!$%@?, albo też nie domyśli się o co jej chodzi i brak
OP: @FuLame: gdyby mogli to wymieniliby na lepszy samochód bo o takim marza. Z kobietami jest tak samo. To ze ciesza sie ze moga jedzic nie znaczy ze sa w pelni z tego zadowoleni. A zdradzajacych kokezanek nie mam. Mam za to zdradzone kolezanki.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: xadereq
@AnonimoweMirkoWyznania: No to na jakiej podstawie twierdzisz, ze kobiety zdradzaja tylko z jednego powodu? W Cosmo pisali?
Z druga czescia sie nawet zgodze. To pewnie jest dokladnie tak jak mowisz o ile sie ma mniej niz dwadziescia-pare lat. Potem juz nikt nie chce zmieniac na lepszy model.