Wpis z mikrobloga

  • 2030
Hej mirasy. Oglaszam pamiatkarskie #rozdajo W sobotę lecę na 11 dni do Meksyku troszkę się ogrzać i odpocząć. Do wygrania pamiątka z Meksyku. Nie wiem czy będzie to magnes, kapelusz, tequilla czy cokolwiek innego. Na pewno będzie związane z miejscem urlopu ;)
Wracam 22go więc wtedy wylosuje jedna osobę. Zielonki nie biorą udziału. Plusujcie ile chcecie do mojego powrotu. #meksyk #podroze
  • 28
via Android
  • 0
@dreamy
@Maniek145
Nie wiem. Jakoś nie wyobrazam sobie żebym szukał poczty i wysylal kartke która będzie miesiąc do Polski szla ;(
Zawsze wysyłam touchnotem pocztówki ale to trochę inny rodzaj pocztowek....
@wujekG ja z Bułgarii też nie latałem za pocztą, tylko do Polski przywiozłem i wysłałem tutaj znajomym xD No to szkoda, bo akurat zbieram pocztówki od pół roku.
Miłej podróży Mirek!^^
@wujekG:
Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do Meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na email. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka.
Otwórz ją tajnym hasłem: hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko.
Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2