Wpis z mikrobloga

#poznan #lekarz #medycyna
Kiedyś miałem małą przepuklinę nad pępkiem, ale po jakimś czasie się schowała. Lekarz zalecił po prostu nie obciążać się i zniknie. To było z 5 lat temu może. Jestem z Podlasia i tam to wszystko miało miejsce.

Teraz mieszkam w Poznaniu i ostatnio byłem u lekarza rodzinnego, żeby dowiedzieć się co z tym teraz się dzieje. Dostałem skierowanie do poradni specjalistycznej, ale lekarka była arogancka i niewiele się dowiedziałem. Z pisma też nie mogę rozczytać. Powiecie mi co mam w tym wypadku zrobić? Gdzie się udać? Chcę po prostu wiedzieć czy to należy operować, czy można z tym funkcjonować. Mnie to mnie boli, ale zdarza się (bardzo rzadko), że jak kichnę, to poczuje w tym miejscu lekkie ukłucie.
Pobierz Relewantny - #poznan #lekarz #medycyna 
Kiedyś miałem małą przepuklinę nad pępkiem, ...
źródło: comment_JYAftlXaxAqzyhReiwHzOVdo5f0EUGs4.jpg
  • 12
@Relewantny: "Przepuklina pachwinowa"
Cel porady - nie do odszyfrowania.

Kiedyś poprosiłem lekarza o napisanie jeszcze raz, czytelnie.
#!$%@?ł się ale powiedziałem, że nie wyjdę do momentu aż nie dostanę czytelnego opisu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Podejdz do jakiejś przychodni/szpitala i zapytaj co dalej z tym. Pewnie musisz się umówić na wizytę.
@mafef: Wiem, że muszę się umówić na wizytę, ale nie wiem gdzie. Ona wspominała coś o jakichś specjalistach, poradni specjalistycznej, chirurgu. Nie ogarnąłem, o co jej chodzi, bo pod nosem to mówiła. Mieszkam na Orła Białego w Poznaniu i zależy mi na tym, abym miał jak najbliżej do miejsca docelowego :P
@Relewantny: Przecież tam wyraźnie jest napisane: przepuklina pępkowa i że masz iść do poradni chirurgicznej. Teraz musisz udać się do poradni chirurgicznej, a oni skierują Cię na zabieg do szpitala. Im wcześniej tym lepiej i zdecydowanie lepiej zanim zacznie porządnie boleć.

Przechodziłem przepuklinę pachwinową. Bolało mnie za każdym razem przy wysiłku i to zlewałem. Lekarz op***dolił mnie porządnie, bo to grozi poważnymi komplikacjami. Jeśli jakieś "flaki" zaklinują się w przepuklinie to
@Relewantny udaj się do chirurga, najlepiej zadzwoń na informacje medyczna, podadzą Ci kilka adresów. Później podzwon i popytaj jak odległe maja terminy pierwszej wizyty.
Jak już doczekasz to ponarzekaj, że za każdym #!$%@? kichnieciem to czujesz.