Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lubię nieśmiałych chłopaków. Skromnych, uczciwych i dobrych. Wyglądowo przeciętnych. Inteligentnych. Naturalnych. Bez żadnych tanich gadek, bajerów, popisywania się, całej tej pieprzonej gry damsko-męskiej. Chłopaków, którzy chcą kogoś pokochać, którzy są po prostu równymi facetami.
Gdzie Was szukać w realnym życiu? Jak zagadać?
Być może problem polega na tym, że jestem pozornie dość pewną siebie kobietą. Przyciągam nudnych "samców alfa", których ego jest większe niż długi. Żaden normalny chłopak do mnie nie zagaduje. Odkąd mój trzyletni związek się rozpadł, nie mogę spotkać nikogo interesującego. Wszyscy, odkąd jestem "singielką" chcieli zdobywać, wytresować jak psa, zaliczyć. Poświęcali mi swój czas, kupowali prezenty, ale to wszystko było nieszczere, plastikowe. Gdy pojawiały się problemy lub ładniejsza dziewczyna - znikali. Mam wrażenie, że ci naprawdę wartościowi goście są gdzieś, ale się wstydzą. Muszą gdzieś być, wierzę, że na pewno istnieją.
A właśnie takiego kochanego, dobrego i rozsądnego Mirka potrzebuję i poszukuję od dwóch lat.
Jak do Was dotrzeć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 21
BezwzględnyDryblas: Nie ma takich, bo jeśli są to są mało pewni siebie - mniej niz ci alfa cwaniacy, a to wyklucza byś ich uszanowała i pokochała. Niestety coraz starsza jestes wiec alfy powoli nie beda podbijac. Staraj się o kogos zwykłego, zadawaj pytania, zagaduj, a nie tylko ksiezniczka z wymaganiami

Zaakceptował: sokytsinolop

CzarnaBaba: No właśnie, LUBISZ takich. Nieśmiali nie zagadują, więc to Ty bedziesz nosiła spodnie w związku. Bedziesz stroną dominującą, może nawet bardziej interesujacą. Masz problem, bo kobiety nie kochają takich jak my - większość. Samcy beta xD

Zaakceptował: sokytsinolop