Wpis z mikrobloga

mireczki z #katowice albo mireczki latające z #pyrzowice planuje dojazd na lotnisku ale mam pewnie wątpliwości
połączenie z dworca PKP autobusem miejskim, który wg rozkładu jedzie 50 minut a na lotnisku ma być 40 minut przed odlotem to dobry pomysł?
wiem, że jest dwóch innych przewoźników, ale godzinowo mi nie odpowiadają te połączenia, bo nie chce się zwalniać z #pracbaza dlatego najlepiej by mi pasowało być na dworcu PKS o 16:10, i o 17:00 odjazd z dworca PKP, wylot o 18:30
dwustronny dojazd z #krakow dla dwóch osób wychodzi sporo drożej niż taka przesiadka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#samoloty #fly4free #podroze #podrozujzwykopem #pytanie
  • 10
@jotodupca: odprawiam się przez neta, więc na lotnisku nie potrzebuje dużo czasu. Tylko pytanie, czy wszystkie połączenia będą na czas, bo w przypadku jakichś opóźnień faktycznie możemy nie zdążyć. Niestety nie wiem jakie są realia dojazdu do lotniska.
@ditoski nie wiem dokładnie jak to wygląda z dojazdem na lotnisko w godzinach szczytu lotniskowymi busami, nie znam też ich trasy. Ale weź pod uwagę to, że może być ciężko wydostać się z centrum miasta jakikolwiek trasą. W tych godzinach doliczam zwykle 15min ekstra, bo korkuje się wszedzie. Jeśli nie lecisz sam, rozważ większy zapas czasu bądź taksówkę (ceny od 75? wzwyż, zależy od przewoźnika).