Wpis z mikrobloga

Mirki, jeszcze się tutaj nie udzielałem, ale śledzę Was od dawna. Nadszedł dzień kiedy postanowiłem wykorzystać Wasze szatańskie pomysły. Otóż założyłem dopiero co działalność gospodarczą i jak to zwykle bywa przyszedł do mnie list od firmy podszywającej sie pod CEIDG i wyłudzającej siano. Chciałbym zrobić z tym jakieś #heheszki wiec proszę o poradę. Załączam zdjęcie. Liczę na Waszą kreatywność #dzialalnoscgospodarcza
TBFOC - Mirki, jeszcze się tutaj nie udzielałem, ale śledzę Was od dawna. Nadszedł dz...

źródło: comment_tArGNbWfUDjrFkFIABEFMEMGYhld5f1i.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@TBFOC: Napisz, że wcześniej już dostałeś list od innej firmy "Janusze Biznesu" i im wysłałeś pieniądze.
A jeżeli chcą odzyskać pieniądze od tych jak widać oszustów, to możesz im za odpowiednią opłatę wskazać adres i numer konta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: pewnie tak. To mnie właśnie boli, że nie mam jak dotrzeć do nadawcy w celu korespondencji. Bo przecież tam po drugiej stronie może być jakiś przesympatyczny człowiek który chętnie odpowie na moje pytania lub zaprosi do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TBFOC sprawdź członków zarządu tej spółki a dotrzesz do adresu gościa który tam jest. Miał kiedyś działalność gospodarczą zarejedtrowana na adres w skorzewie pod Poznaniem. Zresztą to jakiś były radny z tamtych rejonów. Pisałem o nim wiele razy przy okazji takich znalezisk
  • Odpowiedz