Wpis z mikrobloga

1241 118 - 103 = 1241 015

30 000km, czyli tegoroczny plan zrealizowany w sam raz na Mikołaja, więc #metaxynarowerze i #chwalesie. W przyszłym roku powinno być nawet ciut lepiej. Trasa na kolejną wyprawę dookoła Polski powstaje.

Zimno, cholernie wietrzenie dziś było, ale udało się wymęczyć kolejną setkę i przekroczyć "magiczną" barierę. W ramach męczenia końcówkę kręciłem po Zalewie Nowohuckim i spotkałem pana #emilrau. Kręcił pewnie jakiś kolejny odcinek do "Łowcy fotoradarów" czy coś. Stał kilkanaście minut na włączonym silniku i miałem się śmiać z niego, że nam Kraków truje, a w zabudowanym tylko do 1 minuty (co sam wytyka czasem SM), ale kręcił nagrywał to już mu wioski nie robiłem. Że też go z Zachodniopomorskiego tutaj przywiało.

Z "nowinek" z #krakow + #rower:
- przy Zalewie Nowohuckim uzupełnili ten brakujący kawałek kostki od strony Bulwarowej,
- tamże ale już od Dłubni wycięli ten korzeń, który rozwalał ścieżkę i wyniósł ją na 20-30cm w górę i w końcu po paru dniach zalali to asfaltem,
- kończą DDR od Wiślickiej do Osiedla Oświecenia (przejście podziemne pod Bora). Jutro/pojutrze powinno być przejezdne.

#100km (nr 118) #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 1241 118 - 103 = 1241 015

30 000km, czyli tegoroczny plan zrealizowany w ...
źródło: comment_80V7b8ikb5tRRnZY1EtZTSOXZcKZ9DKR.jpg
  • 24