Wpis z mikrobloga

  • 433
"oo co to żeby tacy młodzi ludzie mieli depresje, przecież to trzeba WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ korzystać z życia bo to najpiękniejszy czas,wszystko jeszcze przed wami, życie jest piękne, życie to śpiew, życie to taniec "

<333333333333333333333333333
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Formidable: Są teorie że wiele zaburzeń psychicznych istnieje dlatego że człowiek jest istotą przyztostosowaną do niedoboru -głodu, smrodu, mrozu i ogólnie spartańskich warunków. W obecnych czasach mamy natomiast nadmiar wszystkiego za czym zupełnie nie nadąża nasza ewolucja.
  • Odpowiedz
za moich czasów nie było depresji


@Formidable: kiedyś faktycznie depresji było tyle co nic, bo faceci się szybko w szopach wieszali, a baby rzucały do rzeki xD

ZDELEGALIZOWAĆ ANTYDEPRESANTY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@navyblue: rozumiem, ze depresja to ciezki stan i trudno sie wyleczyc, ale to, ze mlodosc moze byc najpiekniejszym okresem w zyciu sie #!$%@? niestety zdadza. Tak jak to, ze wiekszosc zycia przed toba, chyba ze jestes #!$%@? Benjaminem Buttonem. Mysle, ze osoba, ktora tak do ciebie mowi chce w jakis sposob pomoc, moze nieudolnie, ale chce. Dla mnie conajmniej dziewne sa te zale wylewane na mirko: depresja, zle, nic nie
  • Odpowiedz
@ToJaZdzich: nie musi mieć. czasami wystarczy, że Ci dziecko umrze i się nie możesz podnieść. albo kalectwo. albo nawet nawarstwienie życiowych porażek. no, ale Ciebie to przecież nie dotyczy :)
  • Odpowiedz
@navyblue: mówią ludzie którzy większość swojego czasu mieli pracę bo była przymusowa od skończenia liceum/technikum/budowlanki. Nigdy nie musieli wyjść poza "strefę komfortu" bo nikt tego nie chciał i nie wymagał. Swój czas młodości w większości odbębnili od 7:00 do 15:00 gdzie "czy się stoi czy się leży, wypłata się należy" i mieli czas na faktyczne życie. Hajs był, towaru nie było ale i tak człowiek się nie martwił, że jutro
  • Odpowiedz
  • 2
@navyblue Ja tam nie znam recepty na szczęście ale wg mnie wystarczy robić coś co sprawia nam przyjemność i spotykać się z ludźmi, którzy, zawsze coś wniosą do naszego życia.. Czas przemija ale nic na to nie poradzimy. Pozdrowienia przyjaciele, bądźcie szczęśliwi!! :)
  • Odpowiedz