Wpis z mikrobloga

Mnie w sumie dziwi fakt, że szef ochrony tak sobie znika w dziwnych okolicznościach szukając innego zaginionego pracownika a ziomeczki z ochrony w ogóle go nie szukają. Do tego zastępuje go jakiś murzyn i nikt się tym nie przejmuje, sytuacja bliźniaczo podobna z zastąpieniem ojca Dolores w pierwszych odcinkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem ciekaw czy Ford go schował bo wiedział że szykuje się rozpierducha w kompleksie i nie chciał żeby go dziabnęli, czy dziabnął go bo wiedział że to jedyna ogarnięta osoba która mogłaby zapobiec buntowi hostów

#westworld
JBFC - Mnie w sumie dziwi fakt, że szef ochrony tak sobie znika w dziwnych okolicznoś...

źródło: comment_SJ8exEuvHenEAWsRNyYAFO95KFXxSRw4.jpg

Pobierz
  • 6
  • 11
@chrzest_ognia nikt nie powiedział ile ona tam siedziała. Mogła siedzieć 2-3 godziny odczytując dane. I nikt nie powiedział że Bernard ją zabił, jest to mocno sugerowane w kilku scenach ale nigdzie nie jest pokazane bezpośrednio, a po materiałach dodatkowych wypuszczonych po finale wiele wskazuje na to że żyje. Nie zdziwiłbym się gdyby była skitrana razem z szefem ochrony przez Forda chroniąc ich tym samym przed buntem hostów. Nie było sensu jej wycinać
@Wieri: póki nie widzisz, że ktoś jest martwy, to nie jest martwy ;D (tutaj nawet jak jest martwy, to może jednak host XD)
niby wydaje się logiczne, że ją dusi więc nie żyje, ale jak to w serialach - lubią tego używać jako zaskoczenia
@Wieri:

Ten chwyt nie służy do duszenia, tylko powoduje, że ofiara "zasypia". Z resztą, już jest potwierdzone, że Elise żyje, materiały są ukryte na stronie głównej.
@ruszka: Chwyt ten nazywa się Mata Leo i jest to duszenie. Powoduje dociśnięcie tętnic i ograniczenie transportu krwi z tlenem do mózgu. Przez to na początku tracisz przytomność (jak Ty to napisałeś "zasypiasz"), a później się dusisz.
Więc ten chwyt służy do duszenia, bo tracenie przytomności jest skutkiem bycia duszonym.