Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kolega z pracy był 6 lat w związku, dopiero co się zaręczył itp, wspólne plany (lvl 35 więc niemłody) i narzeczona się rozmyśliła. tydzień chodził zdołowany a potem poszedł na dwie imprezy i zaliczył 3 panienki w ciągu tygodnia. i teraz jest z jedną, śliczna, młoda, ogarnięta, z własną chatą itp. a ja #!$%@? całe życie szukam a jak już mi się coś trafi to jakieś #!$%@? odpady. a w niczym gorszy nie jestem tylko nie mam bajery. #!$%@? #gorzkiezale #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 8
a w niczym gorszy nie jestem tylko nie mam bajery.


@AnonimoweMirkoWyznania: sorry, taki mamy klimat. Przekieruj energię na coś twórczego, posadź dom, zbuduj drzewo. Ludzie mówią, że cywilizacja by nie powstała, gdyby każdy facet miał pod dostatkiem młodych loszek. Ten, kto wymyślił dziewice dla Islamistów, wiedział czym zachęcić facetów do poświęcenia. Szkoda, że chrześcijanie nie wymyślili czegoś podobnego, ale w nagrodę za przyczynienie się do wzrostu gospodarki albo wynalezienie czegoś przełomowego.