Wpis z mikrobloga

Dzięki @ecco właśnie dotarły żelki kwaśne w #!$%@?, smakołyk dla mojego #rozowypasek na jutrzejsze mikołajki. Zamierzam nakręcić jak różowy się nimi zajada z wykrzywioną twarzą. Mam przynajmniej taką nadzieję, że tak się właśnie stanie. Będzie więc #pokazmorde (jeśli się zgodzi). Kto zainteresowany plusować, a jutro wrzucam filmik.

Pobierz V.....x - Dzięki @ecco właśnie dotarły żelki kwaśne w #!$%@?, smakołyk dla mojego #ro...
źródło: comment_Yb2qEKOv0szcEtatF6LsYkumMlwhhGu0.jpg
  • 57
@Vanatox: są ludzie, którym mega wykręca twarz, ale jak się okazuje to mały % społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) otwórz lekko paczkę i dosyp kwasku, będzie lepszy film
@TrueSlav: w ankiecie część osób zaznacza, że żelki są kwaśne, część, że są mniej kwaśne od zwykłych xD dla mnie to jest szok, bo one zawierają X razy więcej kwasu niż zwykłe, nie mam jeszcze pojęcia czemu tak jest
@ecco: @Vanatox: No żelki są bardzo dobre(i te kwaśne i te ultra kwaśne) Ale te ultra kwaśne są lekko kwaśne.

Na pewno biorę od was kilka kilo rożnych rodzajów na urodziny różowego. Tylko tak planujecie jeszcze jakieś wersje tych ultra kwaśnych przed 27 grudnia? Bo nie wiem czy czekać czy zamówić wcześniej żeby tam nie było pospiechu.