Wpis z mikrobloga

Dzięki @ecco właśnie dotarły żelki kwaśne w c--j, smakołyk dla mojego #rozowypasek na jutrzejsze mikołajki. Zamierzam nakręcić jak różowy się nimi zajada z wykrzywioną twarzą. Mam przynajmniej taką nadzieję, że tak się właśnie stanie. Będzie więc #pokazmorde (jeśli się zgodzi). Kto zainteresowany plusować, a jutro wrzucam filmik.

V.....x - Dzięki @ecco właśnie dotarły żelki kwaśne w c--j, smakołyk dla mojego #rozo...

źródło: comment_Yb2qEKOv0szcEtatF6LsYkumMlwhhGu0.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vanatox: mi właśnie dzisiaj przyszły i muszę Cię rozczarować ziomek, nazwa jest zwodnicza, jakbyś wyobraził sobie spektrum kwaśności rzeczy to te żelki są niżej na tym spektrum niż jakieś stockowe kwaśne żelki ze sklepu
  • Odpowiedz
@carving85: dla bezpieczeństwa powiem, że nie. Nie chcemy nikogo już rozczarować, więc teraz podejdziemy do próbek nieco inaczej, a to zajmie nam więcej czasu.
  • Odpowiedz
@ecco: A tam myślę że mireczki jako testerzy nie są tacy źli(szczególnie kiedy darmowe próbki). Ogólnie te ultra kwaśne bardzo dobre były. Nie wiem jak to tam cenowo zrobienie takich ale bez problemu bym kupił ich trochę(może pod inną nazwą niż ultra kwaśne :D)
  • Odpowiedz
@carving85: ogólnie cała akcja i zaangażowanie Mireczków przerosły wszelkie wyobrażenia! Dla mnie to bardzo pozytywne zjawisko, którego nigdy wcześniej nie widziałem... żeby cała społeczność tak zaangażowała się we współtworzenie żelków xD sporo osób też pisało, żeby te ultrakwaśne dać do oferty, bo bardzo smakują, ale na pewno trzeba zmienić im nazwę...
  • Odpowiedz
@ecco: No dokładnie bardzo smaczne były inna nazwa i jazda do sprzedaży. Tylko tam jestem ciekaw jak cenowo wyjdą takie żelki jakbyście chcieli zawsze tyle sypać? Nie będą dużo droższe?
  • Odpowiedz