Wpis z mikrobloga

#sprzedam #apple #macbook Retina 13 cali (późny 2013 rok), 2.6 GHz, SSD 512 GB, 8 GB Ramu DDR3 1600Mhz. Bateria po 562 cyklach, program Battery Health pokazuje Health 87% (5522 mAh current max, fabrycznie 6330 mAh), trzyma ok 6 godzin. Oryginalne pudełko.

Niedawno wrócił z autoryzowanego serwisu gdzie wymieniono całą górę (darmowy program wymiany wyświetlacza) więc góra jest w stanie fabrycznym/idealnym, zero przetarć pod klawiaturą itp, trochę rys na spodzie komputera (nie było jakiś czas nóżek bo się odkleiły, niedawno wszystkie wymieniłem). W związku z tym cały podzespół wyświetlacza jest na 3 miesięcznej gwarancji.

Cena 3900 PLN. Sprzedaję bo kupiłem nowszy model. Odbiór osobisty w Kaliszu (wielkopolska) albo wysyłka po przedpłacie. Ewentualnie jakieś escrow.

  • 22
  • Odpowiedz
Więcej info o tym modelu jak by ktoś chciał:

Porty: 2 USB 3.0, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, 2 DisplayPort, gniazda audio: wyjście słuchawkowe (cyfrowe/analogowe), czytnik kart: SD.

Grafika: Intel Iris, 1.5 GB.
  • Odpowiedz
@gileski: Haha, czekałem na ten komentarz ( ͡ ͜ʖ ͡). Właśnie dlatego nie wystawiam na OLX. Aczkolwiek ponegocjować mogę :). Jak się nikt nie zgłosi tu to pójdzie na Allegro.
  • Odpowiedz
@gileski: Raczej wygodna, zdążyłem się przyzwyczaić przez lata (wcześniej miałem aira z taką samą klawiaturą), pracuję przy kompie cały dzień i nigdy mi nie przeszkadzała, więc jest chyba ok :).
  • Odpowiedz