Wpis z mikrobloga

Czo te #niebieskiepaski maja w głowie to ja nawet nie.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wbijam sobie do łazienki co by sie sprysznicowac na szybkości, rozbieram sie, stoję jak mnie pan bóg stworzył i wbija moj młodszy brat lvl 5, ze on bedzie myć zeby, wie tak razem myjemy zęby i pochyliłam sie zeby wypluć pianę z ust, a on mi w tym momencie strzelił klapsa na pośladek ( ͡º ͜ʖ͡º)
i nagle do całej sytuacji słyszę taki komentarz: TO NAJLEPSZY DZIEŃ W MOIM ZYCIU!! stwierdziłam, ze pociągnę rozmowę i pytam młodego dlaczego a on wypala do mnie "ZAWSZE CHCIAŁEM TAK KLEPNĄĆ"
#heheszki #truestory #dzieci #tyleczki (?) XD
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nikecrie: Dobre podejście - nie słuchaj jakichś frustratów. Osobiście tak by u mnie to się nie rozegrało, ale lepsze na luzie podejście niż krygowanie się przed dzieckiem i sprawianie, że ma milion pytań.
  • Odpowiedz
W jednym pomieszczeniu znajdują się 2 osoby. Jedna całkiem goła - dziewczyna, druga - chłopak. Dzieje się akcja właściwa, po czym na koniec dziewczyna wypluwa, a chłopak klepie ją gdy ta jest pochylona. Na koniec chłopak mówi "To był najlepszy dzień w moim życiu".

To taki skrót dla leniwych oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@nikecrie: nie powinnas mu się tak pokazywać, bo mu spowszednieje, i nie bedą go potem podniecac dziewczyny, bo juz wszystko widział i nie jest to zaden "zakazany owoc", więc who cares. Ewentualnie pojdzie w skrajnosci i zostanie zboczeńcem, albo wlasnie tak jak mówiłem, nie będzie juz go nagosc ruszac i mu nawet nie stanie przy dziewczynie, bo mądra siostra pokazywała mu bździochę w wieku lat 5.
  • Odpowiedz
NO TAK WŁAŚNIE BEDZIE XDDDDDDD


@nikecrie: Ciebie to śmieszy, ale za obnażanie się przed nieletnimi jest poważny paragraf.
Uważasz za normalne jesli dziewczynce na ulicy ktoś wyciąga pindola i pokazuje się "jak go Pan Bóg stworzył"? Za taki nieobyczajny wybryk mozna isc siedzieć. A ile tragedi wydarza się codzień w zaciszu domowym, to tylko autorka wpisu wie.
  • Odpowiedz
  • 7
@piotr-maszkar: J--------e, nie zamknęłam drzwi, dzieciak mi wszedł nie zrobiłam z tego powodu rabanu to ty mnie pod pedofilie podciagasz? jebnij sie człowieku porządnie w łeb bo to chodzenie w skrajności jest chore a nie to co sie wydarzyło
  • Odpowiedz
@nikecrie: Odpisz na pierwszą część mojej poprzedniej wypowiedzi, bo to tez jest istotne. Czy np pokazujesz mu się bo jest to jedyna osoba, którą Twoja nagośc, że tak powiem "nie wystraszy", a więc waga i wzrost. Wtedy było by to rownież egoistyczne z Twojej strony, bo mu możesz utrwalic pewne "wzorce" urody.
  • Odpowiedz
J--------e, nie zamknęłam drzwi, dzieciak mi wszedł nie zrobiłam z tego powodu rabanu to ty mnie pod pedofilie podciagasz? jebnij sie człowieku porządnie w łeb bo to chodzenie w skrajności jest chore a nie to co sie wydarzyło


@nikecrie: K---a, to trzeba było mu wytłumaczyć, że się nie wbija na pałę do łazienki i w tym czasie się chociażby zakryć ręcznikiem. No ale nie, bądźmy fajni biegajmy nago przed dziećmi,
  • Odpowiedz
Osobiście tak by u mnie to się nie rozegrało, ale lepsze na luzie podejście niż krygowanie się przed dzieckiem i sprawianie, że ma milion pytań.


@Urajah: Racja, to, że zobaczy twoje c---i i pipę sprawi, że nie będzie miało więcej pytań.
  • Odpowiedz