Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pytanie Mireczki! Potrzebuję porady - muszę na szybkości kupić samochód. Mam upatrzone 3 furki i ciężko mi się na któryś zdecydować. Może ktoś miał do czynienia z którymś i pomoże wybrać? ;) Moje typy to Fiat Stilo 1.8, Ford Focus mk1 2.0 i Peugeot 307 też 2.0. Wszystkie hatchbacki i benzynki. Auto będzie jeździć głównie w mieście, muszę po prostu mieć czym dojechać do pracy. Ktoś może wypowiedzieć się na temat w/w?
  • 7
@przemax: Porada godna mistrza wypoku! Wiesz cumplu, że Stilo ma dwie wersje silnika 1.6 i te dwie wersje różnią się od siebie skrajnie zarówno awaryjnością jak i dostępnością części (wliczając w to części używane)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Skibil: Osobiście brałbym Focusa. Najbrzydszy z zestawienia, ale też powinien sprawiać najmniej problemów. Stilo jest fajnym samochodem, ale strasznie czuć go fiatem. Peugeota odpuść całkowicie bo to zwyczajna
@Skibil: miałem Stilo 1.8 i średnio wychodziło mi 9-10l, więc do miasta średnio. Do tego ten model ma swoje bolączki, nic dramatycznego mi się nie działo, ale kilka denerwujących przypadłości związanych z ogólnie pojętą elektroniką się przydarzyło.