Wpis z mikrobloga

Składał sobie ktoś ostatnio zestaw komputerowy? Mam wybrane komponenty, ale nie wiem jak zrobić żeby najlepiej się opłacało - kupić wszystko w jednym sklepie, żeby złożyli czy kupować w różnych i samemu składać? Gdzie kupować, żeby nie było problemu z gwarancją/oddaniem jak biorę na fakturę? Mireczki dalcie proszę protipy.

#komputery #cebuladeals #pcmasterrace
  • 42
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: czekalem ok 9dni na wysylke... (akurat sie trafil tez weekend dlugi ale i tak dlugo czekalem), nie wiedza co sprzedaja (doradzili mi dodatkowo paste termoprzewodzaca bo jak sie dopytalem czy z chlodzeniem jest w zestawie to nie wiedzieli - a byla, lepsza), jak wymienialem chlodzenie bo to co zamowilem do obudowy mi sie nie miescilo to na infolini zapewniali ze bedzie na jutro w sklepie (przyjezdzam do sklepu i nie
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: sam sie o to pytalem ostatnio i chyba w Polsce ciezko cos polecic faktycznie dobrego, z ostatnich zakupow najlepiej w moim przypadku wywiazal sie proline ale zamowilem od nich tylko obudowe. Takze nie doradze jakos specjalnie.
  • Odpowiedz