Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy Star Wars i Blade Runner rzeczywiście się Wam podobają? Dla mnie te filmy nie przeszły próby czasu i gdy pominę że są stare to są po prostu średnie. Rozumiem że w tamtych czasach mogły być super ale dziś do mnie nie trafiają. Taki Terminator to podobne lata a dla mnie nadal jest dobrym filmem i się mniej zestarzał.
#starwars #bladerunner #film
  • 5
@ThePawel: Oglądałem blade runera całkiem niedawno po raz pierwszy. Nie powiem, żebym był zachwycony, ale końcówka byla spoko. (ma + za gołębia) :D zeby lubić starwarsy to raczej trzeba bardziej zagłębić się w uniwersum, bo filmy i cala ta otoczka raczej uderza w młodszego widza
@ThePawel Tak, Star Wars rzeczywiście mi się podoba. Mówię oczywiście o starej trylogii.
Luźny klimat fantasy, ponadczasowe treści z możliwym polem do interpretacji, brak przesadne rozwlekania fabuły, dobry scenariusz, jeden z najbardziej zaskakujących plot twistów w historii kina, dobra gra aktorska, efekty specjalne, które nie zestarzały się brzydko i wciąż mogą robić wrażenie, rewelacyjna muzyka, znakomite udźwiękowienie.

Po tylu latach wciąż jest to ścisły top. Efekty wtedy zwaliły ludzi z nóg, ale