Wpis z mikrobloga

Mireczki doradzcie. Macie jakies pomysly na ciekawe spedzenie #sylwester ? Wszelkie imprezy w klubach, bale i domowki odpadaja bo mnie zaczynaja juz w tym roku meczyc. Namawialem moj #rozowypasek na noc na termach ale jej na basenach juz po 2h sie nudzi... Sylwester na stoku? Fajna opcja ale sie franca uparla ze nie umie jezdzic i chyba niebardzo... Naprawde w domu nie chce mi sie siedziec i grzac dupe. Co roku gdzies jezdzilismy ale w tym roku oszczedzanie motzno i nie chce sie wykosztowac za duzo
  • 7
@Grentino: Serio jesteście już tak uformowani przez system, że nie możecie tego dnia spędzić normalnie, bez fajerwerków? Głupio by było znajomym się przyznać, że nie robiliście nic niecodziennego, czy muszą być zdjęcia na fejsa różowej?
Po prostu chcemy spedzic sylwestra w inny sposob niz normalnie utarte imprezowanie na balach


@Grentino: No to spędźcie go w domu. Wino/drinki, o północy symboliczna lampka szampana, życzenia i do łóżka na seks i sen. Ja nawet "szampana" nie będę kupować, bo na prawdziwego mnie nie stać, a wino musujące zostawiam mniej wybrednym. :)