Wpis z mikrobloga

Szukam telefonu dla siostry w budżecie do 1000 zł. Warunkiem koniecznym jest telefon objęty gwarancją w Polsce oraz polski system. Niestety RN3 Pro 3/32GB przekracza budżet przy tych warunkach stąd pytanie czy brać wersje 2/16GB czy może skłaniać się ku modelowi 3S?
#xiaomi #redminote3pro
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tylko parę słów o RN3 pro 3/32. To jest cudo, świetny telefon. Nie wiem jak teraz stoi cenowo, bo swój mam już ponad pół roku. Ja dałem bodajże 1150, więc teraz nie ma czy czasem poniżej 1000 nie jest? Na początku było kiepsko z softem, to prawda (global w wersji beta). Ale teraz wszystko dobrze, aż nawet widać że ten aparat poprawili i z hdrem te zdjęcia to nawet jakoś wyglądają.
  • Odpowiedz
Zapomniałem dodać, że telefon musi dojść do świąt, a sprowadzając z Chin może być z tym różnie.


@Agrael91: DHL = dostawa w kilka dni, jeśli tylko sklep wyśle w poniedziałek/wtorek to max na piątek masz telefon.
  • Odpowiedz
@Andczej: Tak jak pisałem telefon dla siostry na prezent, a ona praktycznie cały czas będzie podpięta na nim do internetu, więc nie wiem czy brak obsługi tego pasma będzie bardzo widoczny. No i kupując z ibuygou zapewne dochodzi instalacja polskiego MIUI.
  • Odpowiedz
@Agrael91: Jeśli nie mieszka na totalnym zadupiu to nie będzie widziała różnicy, sam od roku jak większość mirków z #xiaomi siedzę na telefonie bez B20 i jest ok.

No i kupując z ibuygou zapewne dochodzi instalacja polskiego MIUI.


dostajesz legitny soft
  • Odpowiedz
  • 0
@Agrael91 mireczku bierz rmn3p z @Ibuygou mają teraz nowe kupony wiec się opłaca , telefon boski coś skopalo xiaomi z baterią na 8.0.6.0 ale na wcześniejszej wszystko super. Telefon boski niech się chowają szajsungi i inne fony w tej cenie. #xiaomimasterrace
  • Odpowiedz
@algus No, kupowałeś za granicą więc mniej dałeś. Teraz też bym kupił w Chinach. Tyle że to był dopiero początek tego telefonu w wersji pro (o ile się nie mylę) i wolałem kupić w Polsce, przetestować i w razie czego odesłać. Dlatego tak dużo zapłaciłem. Co nie zmienia faktu że i tak warto było:)
  • Odpowiedz
  • 0
@Agrael91 b20 to tylko internet, rozmowy są w 2g/3g więc różnica tylko w necie na zadupiu a tam i tak jaki by Internet łapało to będzie słaby, do messengera czy co. Do kenzo nie ma problemu z akcesoriami jak do Kate
  • Odpowiedz
b20 to tylko internet, rozmowy są w 2g/3g


@Kuba7: Już nie tylko, teraz już głos też może iść po voLTE i tym pasmie 800Mhz. Stacje 800 też są/będą stawianie w mieście.
  • Odpowiedz