Wpis z mikrobloga

Hej,
Byla "dziewczyna" nie chce oddac mi prywatnych rzeczy ktore u niej zostawilem w pospiechi (w tym ksiazeczke szczepien psa). Czy rozmowy nagrywane przez telefon bez wczesniejszym powiadomieniem jej o tym ze jest nagrywana przysluzy jako dowod w zawiadomienu na policji, czy to jeszcze ja bede miec bardziej po dupie ze nagrywam i udostepniam rozmowy policjantom... pan na komendzie nievpotrafil mi wytlumaczyc co i jak...
  • 17
  • Odpowiedz
@dGustator: to nie takie proste, oczywiscie probowalem to co mowisz, lecz ona miga sie od wszystkiego.

Dzis zadzwoniłem i zapytalem sie o spodnie, powiedziala ze spalila, powiedziala o tym z taki zachwytem... kilka dni temu pytalem o książeczkę psa, mowila ze nie ma a dzis ze pogryziona i jest...

Podczad drugiej rozmowy to juz ona do mnie dzwonila i ze niby ja te spodnie wzialem ze bylem tak pijany ze nie
  • Odpowiedz
@marine_kg: jak to nie proste? Przyjechali policjanci i stwierdzili, że nic nie mogą zrobić? Co prawda drzwi wyważyć nie mogą, ale ładnie jej wyłożą wszelkie paragrafy i przede wszystkim będą świadkami w sprawie.
  • Odpowiedz
@marine_kg przed chwila pytales czy takie nagranie moze posluzyc jako dowod, teraz chcesz wrzucac takie tresci po fejsbukach i innych portalach, mam wrazenie, ze poziom niewiele wyzszy niz tej dziewczyny. Nie pomagam w takich sprawach.
  • Odpowiedz
@marine_kg: no chyba najprościej pójść i spróbować odebrać… Jeśli to normalna osoba to raczej nie będzie chciała robić wstydu przed sąsiadami i po prostu otworzy jak zapukasz razem z policją

Zanim sprawa odniesie skutek to poczekasz sobie jeszcze parę miesięcy, czy jest sens?
  • Odpowiedz
@dGustator: trzy domy na krzyz w obrebie 5km, w tym jeden nie zamieszkany. Raczej te dwie rodziny trzymaja ze soba ale mam wszystkie rozmowy, tylko mi ogolnie wlasnie chodzi czy moge to udostepnic policji bez jej zgody, bo one by wniosly sporo i mam dowody ze caly czas klamie
  • Odpowiedz
@marine_kg: ja #!$%@? jaka głupia #!$%@?. oo tera pewnie taka niezalezna hee nie potrzebni mi menzczizna :D głupia #!$%@? #!$%@?ła ci rzeczy i mysli ze jest cwana. nawet nie ma honoru, #!$%@? szmaty.
  • Odpowiedz
@marine_kg: możesz

ale jeśli nie musisz przejechać kilkuset kilometrów, to na Twoim miejscu pojawiłbym się tam w asyście policji… To chyba nie jest jakaś zatwardziała kryminalistka, żeby się postawiła policji, a te rzeczy nie są tyle warte by chciała ryzykować by ta sprawa skończyła się w sądzie - czy się mylę?
  • Odpowiedz