Wpis z mikrobloga

Jak podoba wam się zagranie #dc aby zrobić megacrossover z praktycznie wszystkich serialach o superhero wypuszczanych dodatkowo dzień po dniu. We wtorek mieliśmy #supergirl środa #flash czwartek #arrow a jutro niestety #legendsoftomorrow ( ͡° ʖ̯ ͡°) I prawdopodobne zamknięcie tego.

Sporo wywalili w budżet nie ma co ukrywać, fabuła rozciągnięta praktycznie na 4 różne seriale gdzie w każdym główną rolę odgrywa gospodarz a wszystko spaja się w główną całość. Jak dla mnie jeden z lepszych crossoverów (chociaż lubi robić co jakiś czas arrow i flash)

DC powoli powstaje na nogi. O ile marvel zawiązał współpracę z netflixem i stworzyli świetną Jessica Jones, przeciętnego luka cage i jak dla mnie dość mocno przereklamowanego daredevila. To jednak są to seriale wypuszczane w całości. Ich "agenci tarczy" ssą i prawdopodobnie zostaną zdjęte po tym sezonie na rzecz legionu. DC powoli dodaje kolejne produkcje które wzajemnie się wspierają i budują duże universum. Czekam tylko na serialową wersję ligi sprawiedliwych i będę spełniony.

#seriale #dccomics #ankieta
Pobierz CreativePL - Jak podoba wam się zagranie #dc aby zrobić megacrossover z praktycznie w...
źródło: comment_aGydZkOw96X6EpLwHzF7XMvs8vkYDoc3.jpg

Czy ten crossover daje rade?

  • Jeszcze jak 45.7% (21)
  • Tak średnio bym powiedział 54.3% (25)

Oddanych głosów: 46

  • 26
@stonogatomojbog: Te fochy to w ogóle jakieś nieporozumienie. Żyją "całe życie" i nagle ktoś im mówi "miałeś brata". Oczywiście nigdy przez całe życie tego brata na "oczy nie widzieli" i nie odczuwali z nim żadnych emocji. Ale #!$%@? ZABIŁĘŚ MI BRATA. Albo foch diggla że ten #!$%@?ł mu teoretyczną córkę bo teraz ma syna.

Fakt barry #!$%@?ł z flashpointem ale #!$%@?...
@stonogatomojbog: Jak dla mnie nawet 1 sezon był najsłabszy pośród wszystkich produkcji DC. Zbyt dużo bohaterów przez co serial staje się nijaki.

Pomijając oczywiście drewniane dialogi, bawienie się czasem bez jakiejś większej znajomości kontinuum. I niezrozumiałe dla mnie ciągłe podążanie za Damianem. Przecież on został już uśmiercony w Arrow więc po zabawie.

Ehh długo by pisać ale ten serial to akurat meganiewypał. Atom był spoko w Arrowi to bardzo spoko, tak
DC powoli powstaje na nogi.


@CreativePL: Dc jest w głębokiej dupie( ͡° ͜ʖ ͡°) przez lata Marvel budował marki, tworzył jedno spójne uniwersum. W międzyczasie DC spało i teraz robią masowo średnie/słabe filmy/seriale które mają zyskać hajs z boomu na ekranizacje komiksowe. Połączenie Marvela z Netflixem pozamiatało, zupełnie inna jakość w porównaniu do tego co prezentuje DC, którego produkcje wyglądają jak połączenie telenoweli z jarmarkiem. Nie jestem
@CreativePL: Dlaczego Agenci mają być zdjęci na rzecz Legionu? Agenci to MCU, Legion ma być w uniwersum X-Menów. Legion będzie też emitowany na zupełnie innym kanale więc argument z dupy.
Co do crossovera w Supergirl zdecydowanie za mało, we Flashu gdyby nie te foszki ekipy w stosunku do Barrego byłoby ok, dzisiejszy odcinek Arrow mi się nawet podobał. Ciekawe jak to się jutro zakończy. :)