Wpis z mikrobloga

Kierownik w moim zespole, dostał awans i zwalnia stanowisko, jestem brany pod uwagę do zajęcia jego stanowiska, zespół jest 12 osobowy + 90 pracowników w terenie na działalności gospodarczej, obecne stanowisko to koordynator ds. serwisu, dział typowo operacyjny, jak przygotować się do rozmów o to stanowisko które będą za 2 - 3 miesiące?
Nie mam doświadczenia w zarządzaniu zespołem, ale moimi atutami są, duża wiedza o wszystkich procesach które zachodzą w zespole oraz sukcesy przy wszystkich prowadzonych projektach i wdrożeniach.
Książek jak patrzyłem jest cała masa, jakieś szczególnie warte uwagi? Ewentualnie jakieś szkolenia we własnym zakresie sobie zorganizować?

#kiciochpyta #praca #pracbaza
  • 1
@xReapeR: pogadaj z kierownikiem. On bedzie najlepiej wiedzial co potrzebujesz wiedziec na jego stanowisko i pewnie bedzie mial duzo do powiedzenia o tym kto go zastapi. Wez cos do pisania i popros o spotkanie 1 na 1. Samo zgloszenie ze jestes zainteresowany bardzo duzo Ci da bo wiekszosc ludzi czeka az spadnie im to z nieba.

Wypytaj o to jakie ma problemy, co jest najtrudniejsze do opanowania, jakich narzedzi uzywa, jakie