Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirkusy, jak sobie poradzić z odrzuceniem? Ktoś nie jest zainteresowany kolegowaniem/przyjaźnią z wami, a wy tę osobę polubiliście.
Jak zachowywać sie w towarzystwie takiej osoby gdy ma się do czynienia w #studbaza? ?Nie chciałabym być miła i przyjacielska, bo niby z jakiej racji? Nie chcę też pałać nienawiścią bo to toksyczne dla mnie. Jak nabrać chłodnego przysposobienia?
Nie zależy mi już na czymkolwiek z tą osobą jeśli mnie nie chce. Ale jak przezwyciężyć taki żal,że sie traci,że ta osoba jest taka ciekawa i tyle rzeczy można by wspólnie porobić? Łapie mnie zazdrość jak widzę, że ta osoba pisze ze swoimi przyjaciółmi.
Niedawno doświadczyłam odrzucenia od #rozowypasek (przyjaciółki- tak mi sie wydawało) i #niebieskipasek.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Traktuj jak każdego kto Cię nie interesuje, z dystansem i bez okazywania czegokolwiek. Na teraz, minie trochę czasu i nie będziesz się na tym zastanawiać, bo samo przyjdzie.. Czas serio leczy rany, szkoda, że tak powoli.
OP: Z różowym kumplowałam się dość blisko,po czym któregoś dnia wyprowadziła mnie z błędu,że nie jesteśmy przyjaciółkami,w ogóle ona nie zamierza się angażować w naszą relację bo już jedną przyjaciółkę ma.Jakoś to przyjęłam. Druga sytuacja z #niebieski jest bardziej skomplikowana. Spodobał mi się i postanowiłam działać,myślałam,że dobrze odczytałam sygnały (powiedział,że mu się podobam) ale on nie wiedział czego chciał, przez to narobił mi nadziei i dał kosza. Zaproponowałam przyjaźń (nie licząc