Wpis z mikrobloga

Siedzę, czytam opinie, patrzę na ankiety i planuję kolejną partię ultra kwaśnych żelków ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jednej strony w ankiecie opinie pół na pół, ale z drugiej strony opinie na mirko typu "w ogóle niekwaśne". Wysłaliśmy dopiero 1/3 paczek z weekendu, ale rozważam wstrzymanie wysyłek na 1 dzień w celu przygotowania kolejnej wersji kwaśnych. Wysłaliśmy wszystkie paczki, które były pilne i właściciele prosili o szybką wysyłkę, więc pewnie nikt się nie obrazi. Kwaśne żelki to już jest sprawa honoru () #zelki #gusto
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ecco: moja paczka niby do umieszczenia w paczkomacie. Jak tylko dostanę kwaśne to dam znać, ale z tego co widzę po opiniach, to musisz dać tam jeszcze z kilo kwasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco: Moje też dziś przyjechały- wszystko spoko, poza kwaśnością ;) W jaki sposób będzie można zdobyć te nowe, mocniejsze?
PS. Za to Anyżki są super! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco poczłapałem ja, po świeżo zoperowanej przepuklinie, do paczkomatu, prawie godzina drogi z postojami. Żelki dobre, ale ultrakwaśne są mniej kwaśne niż te kwaśne. Lekko się zawiodłem( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz