Wpis z mikrobloga

@Norskee: dzięki za pocieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m_bielawski: dobra dopiero doczytałem że miałeś usuwane jak miałeś 2 lata a nie 2 lata temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tylordurden: ja w Niemczech mieszkam i tutaj będą usuwane. W piątek 9 grudnia mam się stawić w szpitalu na badania wszelakie i idę do domu. Mam się zjawić 12 grudnia
  • Odpowiedz
@saperq: ja mam usuwane 12 stycznia. Z informacji od lekarza: tydzień w szpitalu na obserwacji, spowodowane tym, że bardzo łatwo naruszyć tkankę i zacząć krwawić dlatego tydzień w szpitalu leżysz i jesz jogurty. W Polsce były przypadki, że człowiek we śnie się zadławił własną krwią. Ból po operacji przypomina ostrą anginę i ustępuję po 1.5 tygodnia. L4 na 2 tygodnie po wyjściu ze szpitala.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@tylordurden:
@Vault-Tec:
Jestem już po. Narkoza fajna rzecz. Najpierw tabletka która miała mnie rozluźnić / zobojetnić na otoczenie ale chyba za słaba dawka była na moją wagę hehe. Następnie anestezjolog z maską. Po 7 wdechu wstrzykneli coś do żyły. Po 22 wdechu odleciałem i od razu obudziłem się po hehe. Jak się obudziłem to delirke dostałem od zimna. W pierwszą noc myślałem że zejdę. Nie mogłem oddychać. Lekkie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tylordurden: No trochę. Ale mam nadzieję że jak już się wszystko zagoi to będzie ok. Chyba nawet nie chrapię tak w nocy bo wcześniej to się od własnego chrapania budzilem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vault-Tec: ciągłe przeziębienie, angina, flegma. Kilka dni spokoju i znów to samo. Do tego może okazać się że nie będę musiał iść na podnoszenie podniebienia górnego i skracania/usuwania języczka bo chrapię mocno i mam bezdechy. Może się gardło poszerzy i owe problemy również znikną. W nosie miałem ponad rok temu wycinane jakieś mięsko i tylko trochę pomogło.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tylordurden:
@Vault-Tec: dzisiejsza noc jeszcze gorsza. Polkniecie śliny = wytrzeszcz oczu taki ból. Boli jak Cholera. Co chwila oczy otwarte. Kurna masakra. Żadne środki przeciwbólowe nie pomagają. Idę do piguł.
  • Odpowiedz