Wpis z mikrobloga

No to zaczynamy z materiałami z Octavii Scout. Oto pierwszy filmik, czyli 0-100 km/h.
Jak na Skodę jest to niewielka poprawa w stosunku do danych fabrycznych, ale i tak wypada nieco lepiej niż na papierze.
1.8 TSI ma zaskakująco przyjemny dźwięk, najbardziej podoba mi się świst turbiny (?) przy przyspieszaniu z gazem w podłodze.

Test i POV już wkrótce, zachęcam by obserwować mój tag #carburator
#skoda #motoryzacja #samochody
macq2309 - No to zaczynamy z materiałami z Octavii Scout. Oto pierwszy filmik, czyli ...
  • 22
@zaorany_1: ale nadal nie rozumiem czemu mieliby robic silniki ktore rozwalają się w czasie gwarancji. Zeby musieć je nieodpłatnie naprawiać? Oczywiście ze są przypadki ze cos sie psuje po 2-3 latach po wyjezdzie z salonu... Ale to przypadki a nie reguła tak jak sugerujesz
@kto3: spalanie wysokie bo około 9 litrów po płaskim, obroty około 2,5 tysiąca
Moze przy większym przebiegu bedzie palił mniej? Testówka miała 2000 km całkowitego
@ziemniag: nie zawsze mam czas na wpinanie sie do obd, a jak każde przyspieszenie mierzę licznikowo to przynajmniej wyniki są na moim kanale porównywalne. Zaden z samochodow ktore testowałem przez ostatni rok nie przekłamywał wiecej niz 4-5 km/h.
Idealnie byłoby mieć driftboxa