Wpis z mikrobloga

@geuze: przejdz sie po miescie i popytaj co ludzie wolą xD Mc to gówno na zachodzie, w Polsce to jest super restauracja, no ale u nas jest tylko jedna sieciówka, bo te subwaye i kfc, burgery kingi nie istnieją.
przejdz sie po miescie i popytaj co ludzie wolą


@Neaopoliti: może i wolą, ale w McD siedzi zawsze w opór osób. W Polsce też jak się przejdziesz po ulicy to nikt nie powie, że uwielbia chodzić do McD i tam jest wykwintna kuchnia xD No prawie nikt.

w Polsce to jest super restauracja


Naprawdę w Polsce ktoś tak jeszcze myśli? Może 20 lat temu.

dużo lepsze knajpy


Ty tak serio? Myślisz,
@geuze: ale na zachodzie wszystko jest zapchane to idą do maca, a że mają wysokie marży na kanapkach to jest sporo restauracji w dobrych lokacjach. To już jak byłem w Londynie ludzie wolą zjeść na marketach, bo jest taniej i smaczniej, a o powracającym głodzie po zjedzeniu posiłku nie ma mowy. Tutaj masz film, bo nie chce mi sie szukac zdjec na telefonie swoich: https://www.youtube.com/watch?v=92vBEteKePg
I z każdym co rozmawiałem mieszkając
@Neaopoliti: ale co ty mi tu o UK? Ja mieszkam w Holandii, bywam często w Niemczech, odwiedzam Belgię i widzę jak to wygląda. Ja nie bronię McD bo to papierowe jedzenie, ale nie wmawiaj mi, że na tym mitycznym "Zachodzie" to nikt do McD nie chodzi xD Szczególnie gówniarzeria w wieku tak 12-20 lat siedzi w McD nonstop.

w Londynie ludzie wolą zjeść na marketach, bo jest taniej i smaczniej


@
@etherway: #tylkobigmac - nic innego niż BicMac i cheeseburger IMO nie jest zjadliwe. Ćwierćfunciak udaje prawdziwego hamburgera, a BigMac to po prostu BigMac i ma naprawdę dobry sos. W ogóle próba wejścia McD w rynek prawdziwych burgerów to żenada ^^ Jeszcze taki Whooper z BK daje radę nawet, ale te kanapki z McD to tragedia.
ale juz szczerze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio w mcd bylem :|


@etherway: nic nie straciłeś ( ͡º ͜ʖ͡º) Żałuję, że Burgersch w Venlo zamknęli. Grill na węglu drzewnym mieli na kuchni.